Sirui Monopod P-204SR

Sirui Monopod P-204SR

Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
68 cm
Minimální pracovní výška
68 cm
Pracovní výška
160 cm
Hmotnost
1,5 kg
Maximální zatížení
8 kg
Materiál stativu
Hliník
Naše cena s DPH
Skladem
3 090,- Kč

Monopody Sirui PS-série jsou perfektní pro kameramany a fotografy s dlouhými objektivy, a to díky vysoké nosnosti, nízké hmotnosti a jednoduchému a plynulému ovládání.

Monopody této série se dají složit do velmi kompaktních rozměrů pro snadnou přepravu.

Otočné twist zámky zaručují velmi bezpečné uzamčení a podporují vyšší zatížení. Jejich povrch, který je opatřený gumou, zajišťuje bezpečné uchopení a pohodlnou manipulaci v zimě, mokru nebo s rukavicemi.

Vynikající vlastností této série monopodů je odnímatelný skládací "pavouk" na spodní straně monopodu. Má širší rozpětí a spolu s kulovým systémem a možností nastavení frikce umožňuje lepší stabilitu a jemnou regulaci pohybu.

Jedinečný systém omezení pohybu náklonu umožňuje úhel sklonu až 20° v libovolném směru díky mechanismu s kulovou hlavou v základně monopodu. Už se nemusíte obávat, že se bude monopod pohybovat mimo svou polohu!

Rukojeť, která je opatřena izolační protiskluzovou pěnovou gumou pro bezpečné a pohodlné držení v chladných nebo mokrých podmínkách, také umožňuje otáčení o 360° pro plynulé panoramatické snímání. Pokud tuto funkci nechcete využívat, jednoduše stačí utáhnout zajišťovací objímku.

Pavouka lze z monopodu kompletně odmontovat a může být použit samostatně jako podpěra na stole nebo na zemi. Odstraněním pavouka získáme standardní monopod s gumovou patkou na konci nohy. V balení je dodáván také kovový hrot (vyměnitelný za gumovou patku) pro použití na měkkém povrchu.