Celestron AstroFi 90/910mm GoTo

Celestron AstroFi 90/910mm GoTo

Průměr přední čočky / zrcadla (podle druhu dalekohledu)
90 mm
Ohnisko
910 mm
Maximální zvětšení (x)
213
Maximální zvětšení s dodávaným okulárem (x)
91
Světelnost
f/10,1
Optická konstrukce
Refraktor / čočkový
Okulár v ceně
25mm (36x), 10mm (91x)
Směrování dalekohledu
Automatická GoTo
Montáž
Paralaktická (rovníková)
Limitní magnituda (hvězdná velikost)
12,3
Hmotnost
6,44 kg
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
17 490,- Kč

CELESTRON AstroFi 90mm je dalekohled typu refraktor s průměrem předního členu 90mm, ohniskovou vzdáleností 910mm (f/10,1) a s plně automatickým zaměřovacím systémem, který lze snadno ovládat pomocí chytrého telefonu či tabletu. Díky bezplatné aplikaci Celestron SkyPortal a technologii SkyAlign je vyhledávání hvězdných objektů intuitivní, rychlé a velmi jednoduché. Můžete vybrat z databáze 120 tisíc objektů a nebo jednoduše zaměřit telefonem objekt přímo na obloze a dalekohled jej automaticky najde a začne sledovat. Na displeji se vám současně zobrazí zajímavé informace o zvoleném hvězdném objektu, které vám pomohou pochopit krásy vesmíru. Díky kvalitní optice tak můžete sledovat v jemných detailech třeba krátery Měsíce, prstence Saturnu, velkou červenou skvrnu Jupitera, mlhoviny v souhvězdí Orionu či tisíce dalších hvězdných objektů. Na základě vaší polohy dokáže systém sám vygenerovat nabídku nejzajímavějších nebeských těles, které lze v daný okamžik na obloze vidět.
Dalekohled vysílá vlastní WIFI signál, takže je zajištěno kvalitní spojení i na odlehlých místech bez internetového připojení.

  • 90mm refraktor s plně potaženou skleněnou optikou
  • Ovládejte svůj dalekohled přes integrované WiFi pomocí bezplatné aplikace Celestron SkyPortal pro zařízení iPhone, iPad a Android
  • Pozorujte během okamžiku s rychlým a snadným nastavením bez použití nářadí
  • Příslušenství obsahuje: dva okuláry (25 mm a 10 mm), hvězdicovou úhlopříčku, hledáček a NOVÝ integrovaný adaptér pro smartphone.
  • Výškově nastavitelný stativ obsahuje zásobník na příslušenství.