ÚVOD>Příslušenství>Paměťové karty, Flešky, Čtečky>Delkin CFexpress Power R1780/W1700 (G4) 256GB Type-B
Delkin CFexpress Power R1780/W1700 (G4) 256GB Type-B

Delkin CFexpress Power R1780/W1700 (G4) 256GB Type-B

Typ paměťového média
CFexpress Typ-B
Kapacita média
256 GB
Rychlost čtení
1780 MB/s
Rychlost zápisu
1700 MB/s
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
3 990,- Kč

Paměťová kata CFExpress Type-B (není vhodná pro Sony, tam je potřeba typ A). Přenosová rychlost: čtení 1780 MB/s, zápis 1700 MB/s

Paměťová karta POWER CFexpress typu B od společnosti Delkin Devices kombinuje průmyslovou pevnost a spolehlivost s bezkonkurenčním výkonem a zárukou kvality, jakou nemá žádná jiná karta. Karta POWER CFexpress Type B je díky rychlostem vhodným pro profesionální fotografy a kameramany speciálně navržena tak, aby vynikla v nejnovější generaci špičkových filmových hostitelů. Jako bonus se na každou kartu CFexpress typu B vztahuje naše doživotní záruka.

  • Maximální rychlost čtení: 1780 MB/s
  • Maximální rychlost zápisu: 1700 MB/s
  • Trvalý zápis [128GB/165GB/256GB/325GB/512GB]: 805MB/s 1490MB/s
  • Garantováno ve VŠECH hostitelských zařízeních CFexpress typu B.
  • Rozhraní PCIe 3.0
  • Záznam videa 8K, 6K a 4K s vysokou snímkovou frekvencí a datovým tokem
  • Připravenost na kontinuální snímání RAW

Technologicky pokročilá rychlost záznamu CFexpress™ typu B

Karta POWER CFexpress využívá rozhraní PCI Express 3. generace (a také podporuje NVM Express) a může se pochlubit rychlostí záznamu až 1700 MB/s pro bezchybný záznam videa v kinematografické kvalitě, včetně 8K, 6K a 4K při vysokých snímkových frekvencích a datových tocích. Podporuje také sériové snímání RAW bez zpoždění - už nikdy nezmeškáte vzácné okamžiky ve zlomku sekundy!

Zjednodušený pracovní postup

Karta POWER CFexpress typu B, která je schopna přenášet data rychlostí dosahující až 1780 MB/s, zajišťuje nejrychlejší a nejefektivnější přenos dat z karty do počítače pro okamžitý přístup k souborům a dřívější zahájení postprodukce. To je ideální pro fotografy a kameramany, kteří potřebují rychle vyložit velké množství dat a vrátit se k natáčení.

Testováno na kompatibilitu

Každá karta CFexpress typu B prošla rozsáhlým testováním, aby byla zajištěna plná funkčnost a výkon v dnešních špičkových počítačích. Paměťová karta POWER CFexpress Type B je zkonstruována tak, aby splňovala rozsáhlé požadavky dnešního vysílacího, filmového a fotografického průmyslu, a je kartou, které můžete důvěřovat pro rychlé a spolehlivé pořizování fotografií a videí. Je však důležité poznamenat, že paměťové karty CFexpress typu B nejsou zpětně kompatibilní s hostiteli CFexpress typu A, CompactFlash ani CFast 2.0.

Odolná konstrukce a doživotní záruka

Paměťová karta POWER CFexpress typu B je zkonstruována tak, aby vydržela i v těch nejnáročnějších podmínkách fotografování, je odolná proti nárazům, magnetům, rentgenovému záření, antistatická, chráněná proti UV záření a odolná proti extrémním teplotám. Na každou kartu se navíc vztahuje doživotní záruka.

V balení

Paměťová karta Delkin Devices POWER CFexpress typu B, Ochranné pouzdro pro ukládání karty.

 

Tato karta je vhodná pro fotoaparáty**:
Nikon Canon Fujifilm
Z9 R5C X-H2
Z8 R3 X-H2S 
Z7II R5  
Z6 II* EOS C500 II  
* fotoaparáty Z6 II vyžadují verzi firmware 2.20 a vyšší    
**Stav na podzim 2023