ÚVOD>Příslušenství>Paměťové karty, Flešky, Čtečky>Delkin čtečka CFexpress Typ B a SD UHS-II
Delkin čtečka CFexpress Typ B a SD UHS-II

Delkin čtečka CFexpress Typ B a SD UHS-II

Typ paměťového média
Čtečka
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
2 390,- Kč

USB 3.2 čtečka karet CFexpress typu B a pamětí SD UHS-II, navržená pro uživatele na cestách, kteří potřebují něco, co je nejen kompaktní, ale zvládne i požadavky na vysoký výkon karet používaných v profesionálním nasazení. Čtečka karet od společnosti Delkin Devices je vybavena rozhraním USB 3.2 Gen 2 Type-C (10 Gb/s) a dokáže přenášet velké soubory, včetně nezpracovaných obrázků ve vysokém rozlišení a 8K, 4K, Full HD a 3D videa.

Klíčové vlastnosti

 • 1 x slot pro kartu CFexpress typu B
 • 1x Slot pro paměťovou kartu SDXC UHS-II
 • Rozhraní USB 3.2 Type-C (10 Gb/s)
 • Gumový koncový kryt
 • Plug-and-Play
 • Konstrukce z eloxovaného hliníku
 • Obsahuje kabel USB Type-C na Type-A
 • Obsahuje kabel USB Type-C to Type-C

K dispozici je slot pro karty CFexpress Type B a slot pro paměťové karty SDXC UHS-II. Napájení je zajištěno přes USB a funkce plug-and-play znamená, že pro použití nejsou potřeba žádné další ovladače ani napájecí adaptéry. Vyrobeno z eloxovaného hliníku pro zvýšenou odolnost, budete moci do něj uložit jednu kartu CFexpress a zakrýt ji přiloženou gumovou krytkou, aby byla karta chráněna před nárazy, poškozením vodou, prachem... Slot pro SD kartu je umístěn na boční straně zařízení. Dodatečnou ochranu zajišťují vícenásobné chladiče pro zvýšené chlazení. Pro snadné připojení systému jsou součástí dodávky kabely USB Type-C na Type-C a Type-C na Type-A.

*Poznámka: Paměťové karty XQD, CFast 2.0 a CompactFlash nejsou kompatibilní s touto čtečkou paměťových karet. * Rychlost nové generace Čtečka s rozhraním USB 3.2 nabízí rychlosti vhodné pro profesionální fotografy a kameramany. Stahujte velké soubory, jako jsou nezpracované obrázky s vysokým rozlišením nebo 8K, 4K, HD a 3D videa, rychle a efektivně rychlostí až 10 Gb/s. Využijte plné možnosti karet CFexpress Type B a SDXC UHS-II a dramaticky zkraťte přenosové časy pro efektivnější pracovní postup.

Kompletní všestranná ochrana

Tato čtečka je vyrobena z eloxovaného hliníku a využívá výhody pevnějších materiálů, které nabízejí odolnou ochranu a prodlužují její životnost. Má několik chladičů, které pomáhají předcházet přehřátí. Tato čtečka také poskytuje bezpečné vnitřní úložiště pro jednu kartu CFexpress typu B a je dodávána s pryžovým koncovým krytem pro ochranu před nárazy, nárazy, poškozením vodou a prachem nebo jinými formami nečistot.

Kompaktní a vhodná na cesty

Čtečka měří 11,4 cm na délku a váží méně než 114 gramů a poskytuje pohodlnou a bezproblémovou přenosnost. Vezměte si ji s sebou kamkoli a bezpečně ji uložte do batohu, brašny, pouzdra na notebook. Ať už jste uprostřed rozlehlé otevřené pouště, tropického deštného pralesa nebo dokonce zamrzlé tundry, kompaktní velikost čtečky vám umožní přístup k vašim souborům prakticky kdekoli a kdykoli, přičemž zabere minimum místa.

Design Plug-and-Play

Získejte rychlý přístup ke svým souborům. Nejsou potřeba žádné ovladače ani externí napájení – jednoduše zapojte čtečku do portu USB Type-A nebo USB Type-C na vašem počítači (samostatné kabely jsou součástí dodávky) a začněte prohlížet své fotografie a videa. Čtečka je také zpětně kompatibilní s porty USB 3.0, 2.0 a 1.1, ale data bude přenášet pomaleji.

Obsah balení

 • Delkin Devices USB 3.2 CFexpress typu B a čtečka paměťových karet SD UHS-II
 • Kabel USB Type-C na USB Type-A
 • Kabel USB Type-C na USB Type-C