ÚVOD>Příslušenství>Paměťové karty, Flešky, Čtečky>Delkin čtečka CFexpress Typ B Aluminum
Delkin čtečka CFexpress Typ B Aluminum

Delkin čtečka CFexpress Typ B Aluminum

Typ paměťového média
Čtečka
Naše cena s DPH
Skladem
1 590,- Kč

Čtečka paměťových karet druhé generace USB 3.1 Gen 2 CFexpress od Delkin Devices v sobě spojuje kompaktní rozměry s velmi rychlým přenosem dat.

Tato ideální čtečka do terénu je speciálně navržená pro lidi cestující na lehko, kteří ale přitom potřebují zařízení schopné zvládnout požadavky na vysoký výkon paměťových karet Cfexpress typu B používaných v televizním, rozhlasovém, kinematografickém a fotografickém průmyslu.

Rychlost další generace

Čtečka s rozhraním 3.1 druhé generace poskytuje vhodnou rychlost pro profesionální fotografy i filmaře. Objemné soubory, jako jsou obrázky RAW, videa 8K, 4K, HD & 3D umí přenášet rychle a efektivně rychlostí až 10Gbps (2x rychleji než USB 3.0). Využitím plné kapacity karet CFexpress výrazně snížíte doby přenosu a zefektivníte pracovní procesy. (Upozornění: Paměťové karty XQD, CFast 2.0 & CompactFlash nejsou s touto čtečkou kompatibilní)

Kompletní ochrana ze všech stran

S tělem z eloxovaného hliníku čtečka těží z odolného materiálu a nabízí tak robustní ochranu s delší životností. Je také konstruována s chladicími žebry, která brání jejímu přehřátí. Ostatní srovnávané čtečky paměťových karet jsou náchylné k rozlomení nebo poškození vlivem běžného opotřebení. Kromě toho čtečka také poskytuje bezpečné vnitřní úložiště pro (1) kartu Cfexpress a je opatřena pogumovaným koncovým krytem, který ji chrání před nárazy, pády, poškozením vodou, prachem či jinými nečistotami.

Kompaktní & snadno přenosná

S délkou 8 cm a hmotností 110 g je čtečka snadno a bezproblémově přenosná. Můžete ji sebou vzít kamkoliv, bezpečně uložit do batohu, brašny, tašky na notebook a vůbec všude tam, kam se vejde! Ať už jste uprostřed nedozírné pouště, v tropickém deštném pralese nebo dokonce v mrazivé tundře, budete mít díky jejím kompaktním rozměrům vždy zajištěn přístup ke svým cenným souborům a přitom vám zabere jen minimálně místa.

Plug & Play

Přístup k souborům během vteřin! Nepotřebujete žádné ovladače nebo externí zdroje energie, prostě zasuňte čtečku do jakéhokoliv portu USB-A nebo USB-C na svém počítači (kabely součástí dodávky) a ihned si můžete začít prohlížet fotografie nebo sledovat videa. Čtečka je také kompatibilní s předchozími typy portů USB 3.0, 2.0 a 1.0, ale přenosové rychlosti jsou nižší.

  • Podporuje paměťovou kartu CFexpress Type B
  • Rozhraní USB 3.1 druhé generace (10 Gb/s)
  • Kompletní ochrana ze všech stran
  • Vestavěné úložiště pro kartu s pogumovaným koncovým krytem
  • Kompatibilní s Mac & Windows
  • Kabely USB-A & USB-C součástí dodávky
  • Plug & Play