ÚVOD>>Fotopasti>Fotopast BUNATY MINI WiFi + 32GB karta a 4x lithiové baterie
Fotopast BUNATY MINI WiFi + 32GB karta a 4x lithiové baterie

Fotopast BUNATY MINI WiFi + 32GB karta a 4x lithiové baterie

Rozlišení fotografie
32 Mpix
Rozlišení videa
1080P FULL HD
Přenos dat
WiFi / Bluetooth (na blízko)
Neviditelný záblesk
Ano
Dosah IR dosvitu
10 - 15 m
Vodotěsný
Ano
Rozměry
0 mm
Distribuce
CZ
Obsah balení
Fotopast, USB kabel, 4x AA baterie Energizer, tištěný manuál, paměťová karta 32GB.
Naše cena s DPH
Skladem
3 990,- Kč

Nejmenší fotopast na světe s WiFi a Bluetooth

Pro rok 2022 přichází na trh BUNATY mini s WiFi a Bluetooth. Fotopast BUNATY mini WiFi můžete tak instalovat na špatně dostupných místech, a přitom si fotografie z fotopasti stahovat přes WiFi do Vašeho mobilu. Výhoda spočívá také v tom, že neprozradíte umístění fotopasti. Fotopast také můžete kompletně přes WiFi nastavovat , případně fotopast vypnout a zapnout.

BUNATY mini dlouhodobě nejprodávanější fotopast v čr

BUNATY mini WiFi navazuje na nejúspěšnější model fotopasti za posledních několik let. BUNATY mini je pravidelně každý rok vyhodnocena nezávislým portálem HEUREKA jako nejprodávanější a nejúspěšněji produkt v kategorií fotopastí.

Na zloděje a na zvěř !

BUNATY mini WiFi disponuje dvěma LED diodami nejnovější generace, které mají velký výkon a dosvitem se vyrovnají i fotopastem, které mají 40 i 50 IR led diod starší generace. Led diody osvítí velkou plochu a na vzdálenost větší jak 8 metrů je přísvit nepostřehnutelný, fotopast BUNATY mini WiFi je tak vhodná i na ochranu majetku. Při snímání na vzdálenost kratší jak 5 metrů a při přímém pohledu a plném soustředění může být vidět mírné začervenání o velikosti dvou 2mm velkých teček, ale je to opravdu nepostřehnutelné! BUNATY mini je skvělá fotopast nejen na zvěř, ale i na ochranu majetku! Nejnovější micro led diody nabízí skvělý výkon za naproste tmy.

Kvalitní fotografie ve dne i v noci

Ve dne fotopast fotí barevně a v noci černobíle s rozlišení, až do velikosti 32 mpix. Fotopast umožní také nahrávat krátké video sekvence v délce, až 1 minuty.


Velký LCD displej na přední straně fotopasti s možností zaměření na sledované místo! Šest plnohodnotných tlačítek pro jednoduché nastavení s českým menu. Displej na přední části fotopasti je velmi důležitý! Pouze tak máte možnost fotopast zaměřit! Na trhu naleznete mnoho fotopastí ,ale mají displej uvnitř fotopasti což je k ničemu! Potřebujete fotopast s displejem v předu , aby bylo na displeji vidět co přesně chcete fotit případně natáčet!

Mnoho funkcí v malém provedení – časovač, časosběr, kvalita snímků ISO

U fotopasti BUNATY mini WiFi můžete nastavit časový interval od kdy do kdy má být aktivní, například pouze v noci, můžete tak šetřit energii. Funkce časosběr je již samozřejmostí. Pro fotografické nadšence je navíc fotopast vybavena manuálním nastavením ISO a i možností nastavení obnovovací frekvence u videa.

Pro koho je fotopast určená

K zabezpečení a ochraně majetku! Pro myslivce a milovníky přírody k sledování pohybu zvěře!

Snímky lze použít jako důkazní materiál při vyšetřování zločinu

Snímky z fotopasti lze použít k usvědčení pachatele zločinu. Spolupracujeme s Policií ČR. Je to dokonce náš zákazník, který naše fotopasti používá v terénu již řadu let. Mezi další spokojené zákazníky patří i Lesy ČR a řada českých měst a obcí.

Kompletní česká lokalizace a technická podpora v češtině

Přímo od výrobce je tato fotopast lokalizována pro Českou a Slovenskou republiku. Menu i dodávaný návod jsou kompletně v češtině, nejedná se o žádný software třetí strany. Díky tomu je obsluha BUNATY jednoduchá a přehledná. Velkou konkurenční výhodou je to, že se můžete dovolat na českou technickou podporu, která je vždy připravena vám poskytnout informace a poradit vám. Na podpoře je připraven technik, který  dokonale zná všechny produkty!