Godox V860III Pentax TTL HSS

Godox V860III Pentax TTL HSS

Typ produktu
Blesk
Blesk pro
Pentax
Směrné číslo
60 (ISO 100)
Vysvícení obrazového pole
20-200 mm
Připravenost k dalšímu snímku
1,5 s
Napájení
Li-Ion baterie
Rozměry
195 x 75 x 59 mm
Hmotnost bez baterií
530 g
Naše cena s DPH
obvykle 5 dní
5 190,- Kč

Třetí generace V860TTL Li-Ion blesku, plně kompatibilní se systémy TTL, Ving V860III podporuje mnoho pokročilých funkcí a schopností.

Modelovací světlo pro předvizualizaci

Bylo přidáno modelovací světlo, které vám pomůže zobrazit světelný efekt, zajistíte tak, aby každý záběr měl dokonalý výsledek. Modelovací světlo má 10 úrovní nastavení jasu.

 

Rychlý přepínač pro hladké ovládání

Na dosah ruky byl přidán rychlý přepínač, umožňuje přepínat mezi manuální a TTL režimem. V860lll vám poskytuje neuvěřitelně hladký průběh fotografování.

 

Optimální výkon baterie

Vylepšená lithium-iontová baterie s velkou kapacitou pro vaše fotografování s dobou znovunabití 1,5s a kapacitou 480 záblesků na plný výkon.

 

Zámek upnutí blesku

Zámek pro rychlé uvolnění byl aktualizován na a rychlou pákou, zajišťující blesk v sáňkách fotoaparátu. Po vypnutí fotoaparátu můžete blesk rychle odemknout a sundat.

 

Režimy blesku pro neomezenou kreativitu

Blesk má režimy Manual a Multi flash. Všechny funkce jako HSS (až 1/80005), FEC, FEB, synchronizaci na zadní lamelu atd. Tyto funkce vám pomohou zachytit každý skvělý okamžik rychle, přesně a kreativně.

Zoomovatelná blesková hlava

Hlavu blesku lze zoomovat od 20 mm do 200 mm automaticky podle ohniska na objektivu nebo ručně, což umožňuje pohodlné nastavení rozsah záblesku. Ať už fotografujete v širokém prostředí nebo v užším prostoru, V860lll osvětlí objekty přirozeně.

Nastavitelný úhel záblesku

S úhlem natočení od 0° do 330° horizontálně a od -7° do 120° vertikálně vám V860lll umožňuje snadno pořídit přímý záblesk, odražený záblesk a další techniky fotografování.

Vestavěný systém Godox 2.4G Wireless X Systém

Vestavěný bezdrátový systém Godox 2.4G X zajišťuje spolehlivý proces fotografování s bezproblémovou konektivitou. Při jeho použití mimo fotoaparát je blesk také kompatibilní se systémem spouští Godox X jako Xl, X2 atd.

Vysílač a přijímač

Integrace vysílače a přijímače v jednom záblesku, blesk poskytuje maximální flexibilitu a pohodlí pro spolupráci s ostatními blesky v sestavě.

Obsah balení:

  • Blesk Godox Ving V860III
  • baterie
  • Nabíječka
  • USB kabel
  • Pouzdro
  • Anglický manuál