ÚVOD>Příslušenství>Napájení: baterie, nabíječky, gripy, solární panely>Hähnel baterie Sony HL-XL985 PRO (NP-F960 / F970)
Hähnel baterie Sony HL-XL985 PRO (NP-F960 / F970)

Hähnel baterie Sony HL-XL985 PRO (NP-F960 / F970)

Určeno pro
Sony
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
1 990,- Kč

Hähnel HL-XL982 PRO je alternativní baterie k originální baterii Sony NP-F960/F970, která se vyznačuje hlavně mimořádně vysokou kapacitou pro delší dobu provozu. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitních článků a disponuje ochranným obvodem proti přetížení a zkratu.

Baterie má v sobě zabudovaný USB slot typu A pro nabíjení USB zařízení, smartphonů a tabletů. Výstup DC 7.2V 5.A nabízí velkou flexibilitu. Použijte konektor barell plug a přidejte konektory podle vašeho výběru tak, aby vyhovovaly vašim zařízením (7.2V/7.4V).

Baterie může také napájet širokou škálu doplňků (7.2V/7.4V) jako jsou monitory nebo audio zařízení, a je skvělým zdrojem pro panelová LED světla.

4-úrovňový LED indikátor zobrazuje zbývající kapacitu baterie.

Navíc je obohacena o tzv. informační systém, který se obecně skládá z některých nebo všech vlastností níže (přesné údaje se budou lišit v závislosti na výrobci fotoaprátu a modelu baterie):

  • baterie má v sobě jakousi "inteligenci" ve formě firmwaru, která umožňuje komunikovat s fotoaparátem
  • baterie předává fotoaparátu informaci o tom, jaký je typ/model
  • baterie předává fotoaparátu sériové číslo
  • baterie předává fotoaparátu informaci o stavu baterie - kolikrát byla nabitá/vybitá - zda byla posledně správně nabitá
  • při použití fotoaparátu baterie předává fotoaparátu informaci u stavu nabití, který se často zobrazí jako hodnota v %, která zbývá

Technické specifikace:
Typ baterie: Li-Ion
Napětí: 7.2V
Kapacita: 6900mAh
Kapacita (Wh): 49.7Wh