Joby Wavo Mobile

Joby Wavo Mobile

Typ mikrofonu
Elektretový kondenzátor
Polarizace
Kardioidní
Frekvenční odezva
35-18KHz
Výstup
3.5mm TRS a TRRS (JACK)
Napájení
Napájeno telefonem / kamerou
Hmotnost balení
0,07 g
Obsah balení
1x Wavo Mobile s protivětrným návlekem, TRS a TRSS kabel, přepravní pouzdro.
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
990,- Kč

Rychlé a snadné nastavení

Držák Rycote tlumí vibrace pro zajištění čistého zvuku

Součástí balení je deadcat a kabely pro chytrý telefon i fotoaparát

Uchycení do sáněk blesku (Cold Shoe) s pojistným systémem

Mikrofon Joby Wavo Mobile posouvá vaši tvorbu na vyšší úroveň, ať už nahráváte na kameru, fotoaparát nebo chytrý telefon.

Buďme upřímní, mikrofony chytrých telefonů nepatří k těm nejlepším. Proto společnost JOBY vytvořila mikrofon Wavo Mobile. Tento lehký mikrofon zlepšuje kvalitu zvuku, aniž by zbytečně příliš zvyšoval váhu vaší sestavy. Jeho použití je velmi snadné - stačí připojit jeden ze dvou přiložených kabelů (TRS pro fotoaparát nebo TRRS pro smartphone) a máte vyhráno! Navíc nepotřebuje baterii, můžete tak nahrávat celý den.

Jako tvůrce obsahu se možná ocitnete v hlučném prostředí, ale Wavo Mobile je tu pro vás. Díky kardioidní směrové charakteristice zachytí pouze váš hlas - tlumí zvuky z jiných směrů. Ať už tedy soupeříte s davy lidí, hlasitými auty nebo burácejícími vlnami, díky tomuto mikrofonu bude váš hlas jasný a čistý.

Chcete znát tajnou zbraň tohoto mikrofonu? Technologie Rycote Lyre®! Ta zajišťuje vynikající tlumení vibrací a nárazů. To znamená, že můžete chodit, běhat, skákat nebo se točit a mikrofon Wavo nebude zachycovat hluk způsobený vaším pohybem.

Součástí mikrofonu Wavo Mobile je také Deadcat. Wavo™ Mobile Windjammer® výrazně snižuje nežádoucí hluk způsobený vzduchem, větráky nebo ventilací a podobně.

Chcete-li upevnit Wavo Mobile na vaši sestavu, svorku nebo fotoaparát, stačí jeho držák nasunout do sáněk blesku (cold shoe) a otáčet pojistným kroužkem ve směru hodinových ručiček, dokud není mikrofon bezpečně upevněn. Propojte s vybraným zařízením a začněte nahrávat.

Pro všestranné a rychlé použití poskytuje společnost JOBY také dvě verze adaptérů, které lze s mikrofony Wavo kombinovat. V případě, že chcete používat Wavo Mobile s notebookem, je možné využít Wavo USB adaptér, který díky svému řešení plug-and-play snadno umožní zapojit mikrofon a sluchátka s TRS přímo do počítače nebo notebooku.

Pokud jste na cestách a chcete jen snadněji vyřizovat své hovory, sdílet živé přenosy, nebo příběhy se svými přáteli, mohl by vás zaujmout kabelový rozbočovač Wavo 3,5 mm. Ten vám umožní poslouchat zvukový výstup v reálném čase prostřednictvím připojených sluchátek podle vašeho výběru.