Joby Wavo

Joby Wavo

Typ mikrofonu
Elektretový kondenzátor
Polarizace
Super kardioidní
Frekvenční odezva
35Hz - 20KHz
Výstup
3.5mm TRS a TRRS (JACK)
Rozměry
9.3 x 7.5 x 7.1 cm
Hmotnost balení
40 g
Obsah balení
Mikrofon Wavo, kabel smartphonu TRS na TRRS (jack), kabel k fotoaparátu TRS > TRS (jack).
Naše cena s DPH
Skladem
1 690,- Kč

Navrženo pro tvůrce obsahu, kteří potřebují kvalitní kompaktní mikrofon nejen na cestách.

Kompaktní a přenosný, ideální velikost pro chytrý telefon a bezzrcadlovku

Připraven pro vlogování - superkardioidní charakteristika zaměřená na snímání hlasu vloggera

Špičková eliminace nežádoucích zvuků otřesů díky držáku Rycote® Duo-Lyre®

Podpora různých zařízení- dodáván s kabely pro fotoaparáty a mobilní telefony

Rychlé uchycení – držák se závitem 1 pro upevnění na standardní stativový šroub

Potřebujete posunout kvalitu zvuku z interního mikrofonu fotoaparátu, nebo telefonu na vyšší úroveň? Joby Wavo je další krok!

Tento výkonný, ale lehký mikrofon je vybaven dvojitým držákem Hytrel® Duo-Lyre®, navrženým týmem Rycote, který izoluje nežádoucí otřesy. Vysoce kvalitní snímání s širokým rozsahem frekvenční odezvy přináší vynikající kvalitu záznamu zvuku.

Superkardioidní snímací charakteristika se zaměřuje na hlas vlogera a izoluje jej od davu nebo hluku v pozadí. Základna umožňuje uchycení pomocí uzamykatelné patky do sáněk blesku (cold shoe), nebo pomocí standardizovaného závitu 1 pro větší bezpečí. Mikrofon je vybaven pěnovým chráničem, který pomáhá odstranit nežádoucí okolní zvuky.

Dodáván s kabelem pro mobilní telefony (TRRS) i fotoaparáty (TRS), což z něj dělá první volbu mezi kvalitními mikrofony pro vloggery.

Speciálně pro Joby Wavo, Joby navrhlo a vyrobilo Wavo Windjammer, který poskytuje vynikající tlumení okolních ruchů při venkovním použití.

V případě, že chcete používat Wavo s notebookem, je možné využít Wavo USB adaptér, který díky svému řešení plug-and-play snadno umožní zapojit mikrofon a sluchátka s TRS přímo do počítače nebo notebooku.

Pokud jste na cestách a chcete jen snadněji vyřizovat své hovory, sdílet živé přenosy, nebo příběhy se svými přáteli, mohl by vás zaujmout kabelový rozbočovač Wavo 3,5 mm. Ten vám umožní poslouchat zvukový výstup v reálném čase prostřednictvím připojených sluchátek podle vašeho výběru.