ÚVOD>Dalekohledy, dálkoměry>Dálkoměry>Levenhuk LX1500 laserový dálkoměr lovecký
Levenhuk LX1500 laserový dálkoměr lovecký

Levenhuk LX1500 laserový dálkoměr lovecký

Vhodný pro
Myslivost
Rozsah měření:
5-1500 m
Indikace vzdálenosti (krokově)
1 m
Zvětšení (násobek)
6x
Účinný průměr objektivu
25 mm
Rozměry
13,5 x 11 x 6,5 mm
Hmotnost
350 g
Obsah balení
Laserový dálkoměr s vestavěnou baterií, nabíjecí kabel USB (typ C), pouzdro, řemínek na ruku, čistící utěrka, uživatelská příručka a záruční list.
Distribuce
CZ
Naše cena s DPH
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
3 990,- Kč

Vydejte se do přírody, na túru, na lov nebo na sportovní utkání. Laserový dálkoměr Levenhuk LX1500 jednoduše přibalíte na cestu. S tímto kompaktním praktickým přístrojem změříte vzdálenost a úhly na volném prostranství a vypočítáte rychlost pohybujících se objektů.

Hlavní přednosti

  • Dvojí využití – dálkoměr a monokulární dalekohled
  • Funkční na vzdálenost až 1500 metrů
  • Měření rychlosti pohybujících se objektů
  • Režim uzamčení praporku
  • Měření ve svahu
  • Snadné dobíjení pomocí kabelu USB
  • Úspora energie díky funkci automatického vypnutí
  • Možnost upevnění na stativ

Dvojí využití dálkoměru

Vyberte si cíl a namiřte na něj s dálkoměrem. Přístroj zaměří velké i malé objekty, proto záleží čistě na vás, jaký si zvolíte. Dálkoměr funguje na vzdálenost až 1500 metrů. Jeho optika vám zvětší pohled až 6x. Levenhuk LX1500 využijete tedy také jako monokulární dalekohled pro pozorování. 

Měření pomocí režimů

Vyzkoušejte základní režimy dálkoměru. V režimu kontinuálního měření (skenování) provádíte rychlé nepřetržité měření. Určíte s ním vzdálenost k pohyblivému cíli (objekt, postava či zvíře). Režim jednotlivého měření vzdálenosti vám zobrazí veškeré informace v reálném čase. Zároveň vypočtete správnou vzdálenost i ve sklonu pomocí funkce měření ve svahu

Režim uzamčení praporku

Režim uzamčení praporku vám umožní zaměřit se na určité místo nebo objekt. Po aktivaci dálkoměr snadno najde určitý předmět či místo a upozorní vás vibracemi. Poté se pustíte do měření vzdálenosti od vyznačeného místa. 

Snadné dobíjení dálkoměru

Dálkoměr Levenhuk je vybavený zabudovanou dobíjecí baterií. Nabijete ji pomocí kabelu USB (síťový adaptér není součástí balení). Funkce automatického vypnutí se postará o úsporu energie v době, kdy přístroj nepoužíváte. Pokud chcete dálkoměr stabilizovat, nadchne vás možnost upevnění ke standardnímu stativu