ÚVOD>Dalekohledy, dálkoměry>Dálkoměry>Levenhuk LX700 laserový dálkoměr lovecký
Levenhuk LX700 laserový dálkoměr lovecký

Levenhuk LX700 laserový dálkoměr lovecký

Vhodný pro
Myslivost
Rozsah měření:
5-700 m
Indikace vzdálenosti (krokově)
1 m
Zvětšení (násobek)
6x
Účinný průměr objektivu
25 mm
Rozměry
13,5 x 11 x 6,5 mm
Hmotnost
350 g
Obsah balení
Laserový dálkoměr s vestavěnou baterií, nabíjecí kabel USB (typ C), pouzdro, řemínek na ruku, čistící utěrka, uživatelská příručka a záruční list.
Distribuce
CZ
Naše cena s DPH
Obvykle 3 dny
3 390,- Kč
Vydejte se do přírody, na túru nebo na lov. Laserový dálkoměr Levenhuk LX700 jednoduše přibalíte na cestu. S tímto lehkým a kompaktním přístrojem změříte vzdálenost a úhly ve svislém a vodorovném směru a vypočítáte rychlost pohybujících se objektů. Ačkoliv má nízkou spotřebu energie, překvapí vás svým rychlým výkonem a vysokou přesností měření. 

Hlavní přednosti

  • Dvojí využití – dálkoměr a monokulární dalekohled
  • Funkční na vzdálenost až 700 metrů
  • Měření rychlosti pohybujících se objektů
  • Režim uzamčení praporku
  • Měření ve svahu
  • Snadné dobíjení pomocí kabelu USB
  • Úspora energie díky funkci automatického vypnutí
  • Možnost upevnění na stativ

Dvojí využití dálkoměru

Vyberte si cíl a namiřte na něj s dálkoměrem. Přístroj zaměří velké i malé objekty, proto záleží čistě na vás, jaký si zvolíte – budovu, strom, cedule nebo třeba drobné zvíře. Dálkoměr funguje na vzdálenost až 700 metrů. Jeho optika vám zvětší pohled až 6x. Levenhuk LX700 tedy využijete také jako monokulární dalekohled pro pozorování. 

Měření pomocí režimů

Vyzkoušejte základní režimy dálkoměru. V režimu skenování provádíte nepřetržité měření. Pokud zjišťujete vzdálenost pohybujícího se objektu nebo zvířete, tato funkce je pro vás velmi užitečná. Režim měření vám zobrazí veškeré informace v reálném čase. Zároveň vypočtete správnou vzdálenost i ve sklonu pomocí funkce měření ve svahu

Režim uzamčení praporku

Režim uzamčení praporku vám umožní zaměřit se na určité místo nebo objekt. Při uzamčení dojde k vibraci dálkoměru. Poté se pustíte do měření vzdálenosti od vyznačeného místa. 

Snadné dobíjení dálkoměru

Dálkoměr Levenhuk je vybavený zabudovanou dobíjecí baterií. Nabijete ji pomocí kabelu USB (síťový adaptér není součástí balení). Funkce automatického vypnutí se postará o úsporu energie v době, kdy přístroj nepoužíváte. Pokud chcete dálkoměr stabilizovat, nadchne vás možnost upevnění ke standardnímu stativu