ÚVOD>Příslušenství>Paměťové karty, Flešky, Čtečky>Lexar CFexpress Pro 256GB R1750/W1000
Lexar CFexpress Pro 256GB R1750/W1000

Lexar CFexpress Pro 256GB R1750/W1000

Typ paměťového média
CFexpress
Kapacita média
256 GB
Rychlost čtení
1750 MB/s
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Naše cena s DPH
Na dotaz
12 490,- Kč

Zachyťte vysoce kvalitní snímky a HD videa s rychlostmi a kapacitami na profesionální úrovni
Zachyťte vysoce kvalitní snímky a RAW 4K videa pomocí karty Lexar® Professional CFexpress™ Type-B. Tato robustní karta, navržená tak, aby využila možnosti budoucí generace digitálních zrcadlovek a videokamer s vysokým rozlišením , podporuje protokoly PCI Express® Gen 3 a NVMe, a zároveň poskytuje vysokorychlostní výkon, odolnost a spolehlivost s přenosovou rychlostí čtení až do 1750 MB/s.

Tím se zvyšuje rychlost přenosu z karty do počítače, což výrazně zrychluje pracovní postup. Karty Lexar Professional CFexpress Type-B, které jsou k dispozici v kapacitách od 128 GB do 256 GB, jsou zajištěné odbornou technickou podporou a omezenou doživotní zárukou.

Pořiďte ještě více obrázků a RAW 4K videí v profesionální kvalitě
Karta Lexar Professional CFexpress™ Type-B, která je navržena tak, aby využila možnosti nové generace filmových kamer a digitálních zrcadlovek s vysokým rozlišením, vám umožňuje zachytit dech beroucí, vysoce kvalitní snímky a delší RAW 4K videa. Vyznačuje se přenosovou rychlostí čtení až 1750 MB/s a zápisu až 1 000 MB/s.

Zachyťte všechna dobrodružství s maximální odolností
Ať už pronásledujete západy slunce nebo silniční závody - nebo jakékoli jiné dobrodružství, karta Lexar Professional CFexpress Type-B poskytuje robustní odolnost, kterou potřebujete pro ochranu před nárazem nebo vibracemi. Takže od Grand Canyonu až po Velkou čínskou zeď můžete být v klidu, že máte kartu, které můžete důvěřovat a se kterou zachytíte dech beroucí snímky.

Ušetřete čas díky výrazně zrychlenému pracovnímu postupu
Vysokorychlostní výkon karty umožňuje rychlé fotografování a přenos souborů. Při použití se čtečkou Lexar Professional CFexpress Type-B maximalizujete rychlost přenosu dat na kartě. Tím výrazně urychlíte pracovní postup od začátku až do konce, takže můžete ušetřit čas a vrátit se za fotoaparát.

Zpětně kompatibilní s fotoaparáty XQD®
Pro zvýšení všestrannosti je karta zpětně kompatibilní s vybranými fotoaparáty XQD®, což umožňuje existujícím zařízením výkon budoucí generace.

Hlavní vlastnosti:

  • Vynikající výkon s rychlostí čtení až 1750 MB/s
  • Využívá protokoly PCIe 3.0 a NVMe pro zajištění bezkonkurenčních rychlostí
  • Trvalá rychlost zápisu až 1000 MB/s
  • Vysokorychlostní přenos souborů z karty do počítače pro výrazné zrychlení pracovního postupu
  • Zajištěna odborná podpora a omezená doživotní záruka

Přísně testováno
Všechny produkty Lexar podléhají rozsáhlému testování kvality v laboratořích Lexar, zařízeních s více než 1100 digitálními zařízeními, aby byl zajištěn vysoký výkon, kvalita, kompatibilita a spolehlivost.

Vezměte prosím na vědomí

  • Karty CFexpress Type-B jsou kompatibilní pouze se zařízeními, která podporují formát CFexpress. Nejvyšší přenosová rychlost je dosažena pouze při použití se čtečkou CFexpress Type-B. S touto čtečkou jsou kompatibilní pouze paměťové karty CFexpress™ Type-B, které jsou označeny logem USB na štítku karty. Podrobnosti získáte od výrobce zařízení nebo od svého prodejce.
  • Nemusí být kompatibilní se zařízeními Sony® CFexpress. Podrobnosti získáte od společnosti Sony.
  • Přenosová rychlost čtení až do 1750 MB/s, rychlost zápisu je nižší. Tyto rychlosti jsou založené na interním testování. Skutečná trvalá rychlost se může lišit v závislosti na použitém zařízení.
  • Úplný seznam kompatibilních fotoaparátů naleznete na http://www.lexar.com/support/frequently-asked-questions.

*Skutečná využitelná kapacita paměti se může lišit. 1 GB odpovídá 1 miliardě bytů.

podobné produkty:
Lexar CFexpress Pro 64GB R1750/W1000

Zachyťte vysoce kvalitní snímky a HD videa s rychlostmi a kapacitami na profesionální úrovni Zachyťte vysoce kvalitní snímky a RAW 4K videa pomocí karty Lexar® Professional CFexpress™ Type-B. Tato ro

Lexar CFexpress Pro 64GB R1750/W1000porovnat
Na dotaz
4 190,- Kč
Koupit