ÚVOD>Příslušenství>Paměťové karty, Flešky, Čtečky>Lexar CFexpress Typ B 256GB Pro Gold Serie
Lexar CFexpress Typ B 256GB Pro Gold Serie

Lexar CFexpress Typ B 256GB Pro Gold Serie

Typ paměťového média
CFexpress Typ-B
Kapacita média
256 GB
Rychlost čtení
1750 MB/s
Rychlost zápisu
1500 MB/s
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
4 890,- Kč

Profesionální karta Lexar CFexpress typu B řady GOLD se vyznačuje mimořádně rychlým výkonem pro záznam videa v kinematografické kvalitě s rychlostí čtení až 1900 MB/s a zápisu až 1500 MB/s. S minimální trvalou rychlostí zápisu 1300 MB/s umožňuje tato karta bezproblémový záznam videa od začátku do konce.

Skvělý výkon pro záznam videa 8K RAW v kvalitě jako v kině Profesionální karta Lexar CFexpress typu B řady GOLD se vyznačuje mimořádně rychlým výkonem pro záznam videa v kinematografické kvalitě s rychlostí čtení až 1900 MB/s1 a zápisu až 1500 MB/s1. S minimální trvalou rychlostí zápisu 1300 MB/s1 umožňuje tato karta plynulé nahrávání videa od začátku do konce.

Trvalá rychlost pro profesionální záznam videa Pro profesionální kameramany, kteří chtějí ze svých fotoaparátů dostat maximum, nabízí karta Lexar Professional CFexpress typu B řady GOLD minimální trvalou rychlost zápisu 1300 MB/s, která umožňuje zaznamenávat video v kvalitě jako v kině bez výpadků snímků.

Omezená doživotní záruka Na všechny paměťové karty Lexar řady Professional je poskytována omezená doživotní záruka a odborná technická podpora.

Ušetřete čas díky výrazně zrychlenému pracovnímu postupu Díky bleskurychlému výkonu paměťových karet Lexar Professional CFexpress typu B řady GOLD můžete snímat a přenášet soubory rychle a efektivně. A ve spojení se čtečkou Lexar Professional CFexpress Type B USB 3.2 Gen2x2 (prodává se samostatně) maximalizujte svůj pracovní postup a produktivitu od začátku do konce, abyste mohli ušetřit čas a vrátit se k práci.

Odolná odolnost pro velkolepá dobrodružství Ať už se vydáváte za západy slunce, vodopády nebo jakýmkoli jiným dobrodružstvím, čtečka karet Lexar Professional CFexpress typu B řady GOLD se vyznačuje robustní odolností, která zajišťuje dodatečnou ochranu před živly včetně extrémních teplot, nárazů a vibrací.

Těžce testováno Všechny produkty Lexar procházejí rozsáhlým testováním v laboratořích kvality Lexar, v zařízeních s tisíci různých fotoaparátů a digitálních zařízení, aby byl zajištěn výkon, kvalita, kompatibilita a spolehlivost.

Tato karta je vhodná pro fotoaparáty**:
Nikon Canon Fujifilm
Z9 R5C X-H2
Z8 R3 X-H2S 
Z7II R5  
Z6 II* EOS C500 II  
* fotoaparáty Z6 II vyžadují verzi firmware 2.20 a vyšší    
**Stav na podzim 2023