ÚVOD>Příslušenství>Paměťové karty, Flešky, Čtečky>Lexar CFexpress Typ B 512GB Pro Silver Serie R1750/W1300
Lexar CFexpress Typ B 512GB Pro Silver Serie R1750/W1300

Lexar CFexpress Typ B 512GB Pro Silver Serie R1750/W1300

Typ paměťového média
CFexpress Typ-B
Kapacita média
512 GB
Rychlost čtení
1750 MB/s
Rychlost zápisu
1300 MB/s
Naše cena s DPH
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
4 990,- Kč

Profesionální karta Lexar CFexpress typu B řady SILVER je navržena tak, aby využila možnosti špičkových filmových kamer a digitálních zrcadlovek s vysokým rozlišením a umožnila vám pořizovat vysoce kvalitní snímky a video v rozlišení 8K. Vyznačuje se také vysokorychlostním výkonem až 1750 MB/s při čtení a 1300 MB/s při zápisu.

Pořizujte více vysoce kvalitních snímků a videí v rozlišení 8K Profesionální karta Lexar CFexpress typu B řady SILVER je navržena tak, aby využila možnosti filmových kamer nové úrovně a digitálních zrcadlovek s vysokým rozlišením a umožnila vám pořizovat vysoce kvalitní snímky a video v rozlišení 8K. Vyznačuje se také vysokorychlostním výkonem až 1750 MB/s při čtení a 1300 MB/s při zápisu.

  • Výkon nové generace
  • Bezproblémové snímání videa
  • Kompatibilita s disky XQD
  • Pro profesionální uživatele

Zpětná kompatibilita s vybranými fotoaparáty XQD Tato karta je zpětně kompatibilní s vybranými fotoaparáty XQD, což zvyšuje její všestrannost a umožňuje stávajícím zařízením využívat výkon nové generace.

Urychlete svůj pracovní postup Vysokorychlostní výkon profesionální karty Lexar CFexpress typu B řady SILVER umožňuje rychlé snímání a snadný přenos souborů. A ve spojení se čtečkou Lexar Professional CFexpress Type B výrazně urychlí váš pracovní postup.

Záruka a podpora Na kartu Lexar Professional CFexpress Type B Card SILVER je poskytována omezená desetiletá záruka a odborná technická podpora.

Rozsáhle testováno Všechny produkty Lexar procházejí rozsáhlým testováním v laboratořích kvality Lexar, v zařízeních s tisíci různých fotoaparátů a digitálních zařízení, aby byl zajištěn výkon, kvalita, kompatibilita a spolehlivost.

Tato karta je vhodná pro fotoaparáty**:
Nikon Canon Fujifilm
Z9 R5C X-H2
Z8 R3 X-H2S 
Z7II R5  
Z6 II* EOS C500 II  
* fotoaparáty Z6 II vyžadují verzi firmware 2.20 a vyšší    
**Stav na podzim 2023