ÚVOD>Příslušenství>Paměťové karty, Flešky, Čtečky>Lexar CFexpress Type B USB-C Reader (LRW510U) USB 3.2 Gen 2
Lexar CFexpress Type B USB-C Reader (LRW510U) USB 3.2 Gen 2

Lexar CFexpress Type B USB-C Reader (LRW510U) USB 3.2 Gen 2

Typ paměťového média
Čtečka
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 1 týden
990,- Kč

Čtečka pro CFexpress™ Typ B - připojení USB-C kabelem.

Funkce Zrychlete pracovní postup od místa natáčení až po postprodukci Čtečka Lexar CFexpress Type B USB-C je určena pro použití s kartami CFexpress Type B a poskytuje rychlost 10 Gb/s pro hladký pracovní postup od místa natáčení až po postprodukci. A díky vestavěnému kabelu USB typu C je tato kompaktní čtečka navržena tak, aby se dala připojit k nejnovějším zařízením s rozhraním USB-C, což zvyšuje flexibilitu a přenosnost.

Ušetřete čas díky vysokorychlostnímu výkonu Díky využití rychlosti USB 3.2 Gen 2 nabízí čtečka Lexar CFexpress Type B USB-C přenosovou rychlost až 10 Gb/s pro rychlý přenos vysoce kvalitních snímků a videí 8K RAW pro hladký pracovní postup od začátku do konce.

Rychlé připojení k USB-C Díky vestavěnému kabelu USB Type-C je čtečka Lexar CFexpress Type B USB-C navržena tak, aby se rychle připojila k nejnovějším zařízením s rozhraním USB-C, což zvyšuje flexibilitu.

Kompaktní a přenosný Díky kompaktnímu a přenosnému provedení si čtečku Lexar CFexpress Type B USB-C můžete vzít s sebou na další dobrodružství, abyste mohli rychle pracovat na cestách.

Podrobně testováno Všechny produkty Lexar procházejí rozsáhlým testováním v laboratořích kvality Lexar, v zařízeních s tisíci různých fotoaparátů a digitálních zařízení, aby byl zajištěn výkon, kvalita, kompatibilita a spolehlivost.