ÚVOD>Brašny, Batohy>Batohy>Lowepro Adventura BP 300 III
Lowepro Adventura BP 300 III

Lowepro Adventura BP 300 III

Vnější rozměry
31.5 x 20 x 46 cm
Vnitřní rozměry
24 x 13 x 37 cm
Vnitřní rozměry (notebook)
25 x 1.5 x 36 cm
Hmotnost
1,11 kg
Barva
černá
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
2 850,- Kč

Pojme:

  • Bezzrcadlovku nebo DSLR s nasazeným objektivem (jako je Canon Rebel T5I s 18-135 mm f/3-5.6, NEBO Sony A7II s nasazeným 24-70 mm)
  • Střední stativ
  • Malé příslušenství
  • 3-4 objektivy navíc

Fotobatoh Adventura III s lehkou a robustní konstrukcí a množstvím praktických funkcí, navíc vyrobený z recyklované a tkaniny obarvené tekutými barvivy.

Vyrobeno z 82 % z recyklovaných a tekutými barvivy obarvených tkanin.

Vhodný pro bezzrcadlovky s crop snímačem a objektivem, plus 3-4 další objektivy.

Přístup od zad do komory s flexibilními přepážkami pro fotoaparát.

Dvě boční kapsy na láhev s vodou a kompaktní stativ.

Prostorná přihrádka s vrchním plněním pro osobní věci.

Oblíbená kolekce Lowepro Adventura byla nově přepracována do produktové řady Lowepro Green, tedy je nyní vyráběna ekologičtěji z recyklované a tekutými barvivy probarvené tkaniny! Techologie barvení textilních vláken ještě před jejich tkaním pomáhá šetřit značné množství energie a vody, zároveň snižuje množství používaných chemikálií. Navíc zlepšuje odolnost barev vůči UV záření, protože barviva jsou obsažena přímo v jednotlivých vláknech tkaniny.

Zbrusu nový batoh Adventura III je vždy připraven, ať už vás vaše další dobrodružství zavede kamkoli, a poskytuje dokonalou ochranu v kompaktním provedení. Batoh pro fotoaparát s příslušenstvím je navržený tak, aby se do něj pohodlně vešla vaše bezzrcadlovka s aps-c snímačem, jako jsou Fujifilm XT200, Canon M50 MII, EOS R10 nebo Nikon Z50 včetně nasazeného objektivu, další 3 - 4 malé objektivy anebo nabíječka a baterie. Případně složený dron, například Mavic Air.

Nikdy doma nezapomenete nic, co by vám v terénu chybělo pro pořízení skvělých snímků, protože v batohu Adventura BP 300 je též pamatováno na místo pro tablet s úhlopříčkou 13'', stativ Gorillapod 3K nebo Befree Advanced a všechny další potřebné věci. Mimo jiné bundu, svačinu, sluneční brýle a lahve s vodou.

Batoh BP 150 je vyrobený z 82 % z recyklovaných a tekutými barvivy probarvených vláken, aby se snížilo plýtvání vodou a negativní dopad výroby na životní prostředí. Konkrétně každý batoh obsahuje 59 % recyklovaných materiálů - tkanin, popruhů, úvazků, pásků zipů, šňůr a síťovin, a 23 % látek je z vláken barvených tekutými barvivy. Černé provedení je zvolené kvůli praktičnosti a nenápadnosti při fotografování venku.

(Skóre Green Line se měří podle standardu GRI 301-2 jako podíl recyklovaných materiálů/tekutými barvivy barvených tkanin z celkové hmotnosti látky).

Batoh BP 300 poskytuje výbornou ochranu fotoaparátu a objektivů, má přístup do spodní komory pro fotoaparát od vašich zad a disponuje flexibilními nastavitelnými přepážky. Prostorná přihrádka s vrchním plněním na osobní věci, polstrovanou kapsou na 10'' tablet a prostorná přední kapsa na věci denní potřeby vám umožní přehledně uspořádat a mít vždy s sebou vše potřebné.