ÚVOD>Brašny, Batohy>Pistolové brašny>Lowepro Adventura TLZ 20 III
Lowepro Adventura TLZ 20 III

Lowepro Adventura TLZ 20 III

Vnější rozměry
17 x 12 x 19 cm
Vnitřní rozměry
13.5 x 9 x 13 cm
Hmotnost
0,16 kg
Barva
černá
Naše cena s DPH
Skladem
850,- Kč

Brašna Adventura III je vždy připravena kamkoli vás zavede vaše další dobrodružství, a poskytuje ochranu v kompaktním balení. Tato brašna je dokonale navržena pro bezzrcadlovky se kitovými objektivy, jako jsou Fujifilm XT200, Canon M50 MII, EOS R10 a Nikon Z50. Má kapsy na paměťové karty a další příslušenství a vybavení fotoaparátu spolu s poutkem na opasek a odnímatelným ramenním popruhem pro snadnost a praktičnost. Vlastní tvarovaná základna bez PVC chrání vybavení před vlhkostí a oděrem, takže je ideální pro venkovní použití. Malá brašna na fotoaparát pro všechny vaše základní fotografické potřeby.

TLZ 20 obsahuje 84 % recyklovaných a roztokem barvených látek, aby se snížilo plýtvání vodou a negativní dopad na životní prostředí. Toto procento tvoří 61 % recyklovaných látek – včetně všech látek, popruhů, vázání, pásek na zip, šňůr a síťoviny a 23 % látek barvených roztokem použitých na výrobu každé tašky.
(Toto skóre zelené čáry se měří podle standardu GRI 301-2 jako procento použité recyklované/dopované příze ve srovnání s celkovou hmotností příze.)

TLZ 20 poskytuje odolnou ochranu fotoaparátu a objektivu, lze jej uložit do větších tašek nebo přenášet pomocí odnímatelného/nastavitelného ramenního popruhu s protiskluzovou nášivkou. Součástí je integrované poutko na opasek a odolná tvarovaná základna bez obsahu PVC chrání vaše vybavení před vlhkostí, oděrem a nárazem.