ÚVOD>Brašny, Batohy>Pistolové brašny>Lowepro Adventura TLZ 30 III
Lowepro Adventura TLZ 30 III

Lowepro Adventura TLZ 30 III

Vnější rozměry
18 x 13.5 x 20 cm
Vnitřní rozměry
14 x 10 x 17 cm
Hmotnost
0,21 kg
Barva
černá
Naše cena s DPH
Skladem
890,- Kč

Populární kolekce Adventura společnosti Lowepro byla aktualizována o řadu Lowepro Green, což znamená, že je nyní vyrobena z recyklované a roztokem barvené látky!

Brašna Adventura III je vždy připravena kamkoli vás zavede vaše další dobrodružství, a poskytuje ochranu v kompaktním rozměry. Perfektní pro přenášení plnoformátových bezzrcadlovek se standardními zoom objektivy, jako jsou Sony Alpha 7 Series nebo Canon RP. Vnitřní kapsy jsou také skvělé pro uložení paměťových karet, zatímco vnější boční rozšiřitelná síťovaná kapsa je skvělá pro další příslušenství. Tuto kompaktní brašnu na fotoaparát lze snadno připevnit k poutku na opasek nebo nosit přes rameno pomocí odnímatelného a nastavitelného popruhu. Pohodlné a šetrné k životnímu prostředí.

TLZ 30 obsahuje 85 % recyklovaných a roztokem barvených tkanin, aby se snížilo plýtvání vodou a negativní dopad na životní prostředí. Toto procento tvoří 63 % recyklovaných látek – včetně všech látek, popruhů, vázání, pásek na zip, šňůr a síťoviny a 22 % látek barvených roztokem použitých na výrobu každé tašky.
(Toto skóre zelené čáry se měří podle standardu GRI 301-2 jako procento použité recyklované/dopované příze ve srovnání s celkovou hmotností příze.)

TLZ 30 poskytuje odolnou ochranu fotoaparátu a objektivu, lze jej uložit ve větších taškách nebo přenášet pomocí odnímatelného/nastavitelného ramenního popruhu s protiskluzovou nášivkou. Součástí je integrovaná smyčka na opasek a odolná tvarovaná základna bez PVC chrání vaše vybavení před vlhkostí, oděrem a nárazem.