ÚVOD>Brašny, Batohy>Batohy>Lowepro Flipside BP 300 AW III Dark Grey
Lowepro Flipside BP 300 AW III Dark Grey

Lowepro Flipside BP 300 AW III Dark Grey

Vnější rozměry
31 x 22 x 46 cm
Vnitřní rozměry
26 x 12 x 39 cm
Vnitřní rozměry (notebook)
25 x 2 x 39 cm
Vnitřní objem (litry)
17
Hmotnost
1,4 kg
Barva
šedá
Naše cena s DPH
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
3 490,- Kč

Pojme: bezzrcadlovku s objektivem 70-200 mm plus 3-4 další objektivy, příslušenství

Nejoblíbenější Lowepro foto batoh byl přepracován pro outdoor! Flipside 300 AW III se vyznačuje robustními látkami a přední PU vrstvou. Nabízí extrémní odolnost a ochranu před živly, vlhkostí a oděrem.

Vylepšený zadní přístup nabízí rychlý a snadný vstup do prostoru pro fotoaparát a zároveň udržuje vybavení v bezpečí i v nerovném terénu – jednoduše jej sundejte, položte a rozepněte zadní panel, abyste získali úplný přístup k vybavení. Nový boční přístup poskytuje druhý vstupní bod pro rychlou výměnu objektivu.

Nové rozdělovače uvnitř nabízí vylepšené možnosti uložení vybavení – bezzrcadlovky na výšku, příslušenství a jiné než fotografické předměty spolu s cestovním stativem, 10” tabletem, 13” notebookem a další výbavou. Vylepšené 10 mm YKK® zipy poskytují hladší posuvy, zatímco přední tvarované EVA nárazníky poskytují zvýšenou bezpečnost pro cenné vybavení, když je batoh položen. Součástí je i přední úložný panel a odnímatelné polstrované pouzdro na příslušenství.

doporučené příslušenství:
Lowepro Flipside BP 300 AW III Black

Pojme: bezzrcadlovku s objektivem 70-200 mm plus 3-4 další objektivy, příslušenství Nejoblíbenější Lowepro foto batoh byl přepracován pro outdoor! Flipside 300 AW III se vyznačuje robustními látkam

Lowepro Flipside BP 300 AW III Blackporovnat
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
3 490,- Kč
Koupit