ÚVOD>Brašny, Batohy>Batohy jedna kšanda>Lowepro Passport Sling III černý
Lowepro Passport Sling III černý

Lowepro Passport Sling III černý

Vnější rozměry
14,5 x 44 x 41 cm
Vnitřní rozměry
10,5 x 19 x 19 cm
Vnitřní rozměry 2
5,1 x 6,3 x 15 cm
Vnitřní objem (litry)
4,27
Hmotnost
0,5 kg
Barva
černá
Distribuce
CZ
Naše cena s DPH
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
990,- Kč

Pojme: DSLR nebo CSC s objektivem, druhý objektiv, blesk, příslušenství, 10“ tablet, dokumenty A5, stativ, osobní věci

 

Rozměry:

Vnější: 14,5 x 44 x 41 cm

Vnitřní: 10,5 x 19 x 19 cm

Vnitřní přední oddíl: 5,1 x 6,3 x 15 cm

Hmotnost: 0,5 kg

Passport Sling III navazuje na úspěch první a druhé generace legendárních Passport Slingů. Passport Sling III je oproti předchozí generaci vylepšen o samostatnou vnitřní kapsu na uložení tabletu a dokumentů a vnitřní síťovou kapsu na zip na osobní věci. Interiér brašny je proveden v decentní šedé barvě a logo Lowepro je vyšité ve středové části přední strany brašny.
Passport Sling III svým tvarem klasickou fotobrašnu příliš nepřipomíná. Nikdo z vašeho okolí nebude tušit, že máte na rameni drahou zrcadlovku, objektivy, tablet, a cenné osobní věci!

Brašna je určena pro ochranu a transport CSC nebo DSLR fotoaparátu s objektivem, další objektiv, příslušenství, tablet, objemné osobní věci a malý stativ (např. JOBY Hybrid nebo SLR-Zoom) ● moderní, stylový design ● originální, praktická konstrukce ● rychlý přístup k uložené fotografické technice ● otevírání hlavní komory pomocí dlouhého zipu se dvěma kovovými jezdci na horní straně brašny ● hlavní komora s vyjímatelnou polstrovanou vaničkou pro uložení fotoaparátu a objektivů ● možnost nastavení 2 velikostí vyjímatelné vaničky podle objemu uložené techniky ● polstrovaná vanička vyplňuje cca ⅜ objemu hlavní komory; zbývající část je určena pro uložení osobních věcí, příslušenství a stativu ● po vyjmutí vaničky lze brašnu používat samostatně jako klasickou „messenger“ brašnu ● samostatná vnitřní kapsa na uložení tabletu (26,5 cm x 18 cm) ● síťová kapsa na zip na vnitřní straně hlavní komory pro bezpečné uložení mobilního telefonu, kompakt. fotoaparátu apod. ● tři oddělené kapsy na vnější straně brašny pro uložení kompakt.fotoaparátu, drobných osobních věcí apod. ● 5 cm široký ramenní popruh s fixační karabinou pro nastavení délky popruhu a polstrovanou odnímatelnou ramenní podložkou ● expander na zip umožňuje rozšíření úložného prostoru brašny ● možnost rychlého složení jak polstrované vnitřní vaničky, tak vlastní brašny a uložení do cestovního zavazadla ● dvě barevné kombinace: černá a šedá/oranžová ●