ÚVOD>Brašny, Batohy>Batohy>Lowepro PhotoSport PRO 55L AW III (M-L)
Lowepro PhotoSport PRO 55L AW III (M-L)

Lowepro PhotoSport PRO 55L AW III (M-L)

Vnější rozměry
41 x 36 x 70 cm
Vnitřní rozměry (vyjímatelný GearBox / vanička)
29 x 15 x 21 cm
Hmotnost
3 kg
Barva
šedá
Naše cena s DPH
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
10 990,- Kč

Pojme:

  • Pro DSLR nebo Pro Mirrorless tělo s nasazeným objektivem 70-200 mm f/2.8
  • 1-2 objektivy navíc
  • 3litrový hydratační zásobník (není součástí dodávky)
  • Velký stativ

Nový batoh PhotoSport PRO je vytvořen pro profesionální fotografy, kteří potřebují lehký a pohodlný batoh, který se dokonale hodí k jejich vybavení během vícedenní fotografické mise nejen v přírodě.

Je navržen tak, aby chránil fotografické vybavení pomocí integrované a vyjímatelné vložky fotoaparátu GearUp PRO XL a speciálního systému popruhů pro příslušenství, který umožňuje různé konfigurace nošení. Poskytuje dostatek úložného prostoru pro nezbytnosti pro vícedenní turistiku, jako je spací pytel, stan, jídlo, oblečení, trekové hole, pití nebo hydratační nádrž.

Pohodlná túra na dlouhých cestách se systémem postrojů ActivLift s nastavením délky trupu, navrženým tak, aby poskytoval pohodlné nošení a rozložení hmotnosti.

Je robustní, vyrobený z 85% recyklované tkaniny* se 100% recyklovaným 420D Nylon Oxford a 420D Nylon Diamond Ripstop s karbonátovým vnějším povrchem, obsahuje All Weather AW cover, který chrání vybavení před deštěm, sněhem a prachem.

*Měřeno jako procento recyklované příze v rámci celkové plochy povrchu tkaniny. Zahrnuje skořepinu, podšívku a rozhraní. Nezahrnuje vycpávky, hardware a pásky.