ÚVOD>Brašny, Batohy>Pouzdra>Lowepro Santiago 30 II
Lowepro Santiago 30 II

Lowepro Santiago 30 II

Vnější rozměry
15,5 x 5,1 x 12,8 cm
Vnitřní rozměry
12,5 x 4,3 x 10,5 cm
Hmotnost
0,14 kg
Naše cena s DPH
Obvykle 2 dny
390,- Kč

Pojme: kompaktní fotoaparát (Canon G16 apod.) nebo GoPro® kamera nebo další digitální zařízení (pevný disk apod.), paměťová karta, příslušenství.

Rozměry:

  • Vnější: 15,5 x 5,1 x 12,8 cm
  • Vnitřní: 12,5 x 4,3 x 10,5 cm
  • Hmotnost: 0,14 kg

Druhá generace stylových skořepinových pouzder určených pro ochranu digitálních fotoaparátů a dalších digitálních zařízení. Pouzdra se vyznačují typickým „Lowepro“ designem, novými rozměry a černou barvou s oranžovým grafickým akcentem. Vnitřní prostor je vybaven distanční pěnovou vložkou, která zabraňuje nežádoucímu pohybu uloženého zařízení v pouzdře.

● pevná, skořepinová konstrukce s originálním vnějším žebrovým designem  ● zip YKK YKK se dvěma kovovými jezdci umožňuje rychlý a bezpečný přístup (rozepínání v plné délce 3 stran pouzdra) ● vnitřní lem pod zipem chrání uložený fotoaparát proti poškrábání   ●  dokonale polstrovaný vnitřní prostor z jemného „brushed-tricot“ materiálu ● vyjímatelá distanční pěnová vložka ● vnitřní kapsička pro uložení paměťové karty ● smyčka pro upevnění pouzdra na opasek  ● dvě kovová očka pro upevnění ramenního řemínku ● délkově nastavitelný ramenní řemínek s karabinkou ●