ÚVOD>Brašny, Batohy>Ledviny>Lowepro Trekker Lite SLX 120 Grey
Lowepro Trekker Lite SLX 120 Grey

Lowepro Trekker Lite SLX 120 Grey

Vnější rozměry
30 x 14 x 24 cm
Vnitřní rozměry
28 x 11 x 22 cm
Vnitřní rozměry (foto-prostor)
27 x 9 x 15 cm
Vnitřní objem (litry)
6,5
Hmotnost
0,51 kg
Barva
šedá
Naše cena s DPH
Skladem
1 680,- Kč

Pojme:

  • Bezzrcadlové a kompaktní fotoaparáty s nasazeným zoomovým objektivem
  • 1-2 objektivy navíc
  • 10'' tablet
  • Kompaktní stativ
  • Drobné osobní věci

Kolekce Trekker Lite je nejlepší volbou pro cestovatelské fotografické dobrodružství. SLX 120 je diskrétní společník na cesty, který unese vaše nezbytnosti a udrží vaše vybavení blízko vašeho těla. Dá se nosit jako ledvinka na boku nebo brašna přes rameno a tělo. 

V interiéru na předním panelu najdete kapsu na zip a malé strečové kapsičky na hlavní polstrované přepážce. Díky ochranné horní chlopni chrání vaše foto vybavení.

K dispozici je malá přední kapsa na zip pro klíče, telefon nebo jiné drobnosti; a hlavní zip umožňuje přístup do prostoru pro fotoaparát. Dvojice popruhů umožňuje připevnit ke spodku stolní stativ nebo bundu. Na vnitřní straně tašky najdete v příslušenství držák na láhev s vodou, který lze použít s popruhy.

SLX 120 obsahuje 76 % recyklovaných a roztokem barvených tkanin, které snižují plýtvání vodou a negativní dopad na životní prostředí. Toto procento tvoří 51 % recyklovaných látek – včetně všech látek, popruhů, vázání, pásek na zip, šňůr a síťoviny a 25 % látek barvených roztokem použitých k výrobě každé tašky. Tato malá brašna na fotoaparát je ideální pro přenášení všech nezbytných součástí sady se spoustou praktických funkcí, přičemž je šetrná k životnímu prostředí, protože při výrobě vytváří méně skleníkových plynů a spotřebuje o ~80 % méně vody. Černá je praktická, všestranná a skvělá do exteriéru.

(Toto skóre green line se měří podle standardu GRI 301-2 jako procento použité recyklované/dopované příze ve srovnání s celkovou hmotností příze).