ÚVOD>Stativy>Studiové vybavení, příslušenství>Manfrotto 026 Lite-Tite Swivel Aluminium Umbrella Adap
Manfrotto 026 Lite-Tite Swivel Aluminium Umbrella Adap

Manfrotto 026 Lite-Tite Swivel Aluminium Umbrella Adap

Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
1 250,- Kč

Deštníkový adaptér Lite-Tite Swivel Aluminium Umbrella je praktický a spolehlivý otočný čep s deštníkovým držákem. Adaptér je nezbytný nástroj mnoha profesionálních osvětlovacích souprav. Je flexibilní a uživatelsky přívětivý, navíc byl vytvořený podle nejvyšších standardů kvality, takže si můžete být jisti, že tento skvělý doplněk je navržen tak, aby podpořil práci i špičkových profesionálů.

Profesionální designové prvky a lehké, odolné hliníkové tělo. Adaptér váží pouhých 380 g, takže vaši brašnu ani nezatíží. Vybaven je 16 mm (5/8 ”) zásuvkou na obou koncích, je tak maximálně univerzální a padne téměř na jakýkoli světelný stativ. Můžete tak být klidní, že máte ten správný deštníkový adaptér pro dokonale odvedenou práci.

Kulový kloub umožňuje, aby tento adaptér zůstal zcela uzamčen, i když pracujete rychle. Můžete jej zasunout či uvolnit pomocí velké, snadno uchopitelné rukojeti. Adaptér je dodáván se vším, co byste mohli potřebovat, včetně dvou odnímatelných 5/8 ” čepů, (1x) 5/8” s vnějším závitem 3/8 ”a 1/4” a (1x) 5/8 ” čep s 3/8 ”a 1/4” závity.

Perfektní pro širokou škálu aplikací podporující osvětlení s deštníkem, pro práci s Manfrotto 143S nebo 143S-1 (prodává se samostatně), nebo jej můžete použít s LED světlem pro přesné ovládání osvětlení videa.

Parametry:

  • Připevnění (spodní) 5/8” (16mm) socket attachmenttype
  • Vrchní připevnění 5/8” (16mm) socket attachmenttype
  • Materiál Aluminium
  • Upevnění pro deštník Yes
  • Barva Black