ÚVOD>Stativy>Studiové vybavení, příslušenství>Manfrotto 035FTC Super Clamp In Box ( BULK )
Manfrotto 035FTC Super Clamp In Box ( BULK )

Manfrotto 035FTC Super Clamp In Box ( BULK )

Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
750,- Kč

Intuitivně navržená a spolehlivá i pod tlakem. Super Clamp je opravdu ideální pro profesionály, kteří hledají všestranný, profesionální standard a špičkovou kvalitu svorky pro celou řadu aplikací, které přidají k jejich zařízení. Nejen, že vám umožní namontovat vaše zařízení s rychlostí a snadností, ale také s nezbytným bezpečnostním certifikátem TÜV, takže si můžete být jisti, že bude vysoce výkonná a zcela bezpečná.

Existuje důvod, proč to nazýváme Super Clamp! Tato víceúčelová svorka pojme téměř cokoli, včetně kulatých a čtvercových povrchů od 1,3 cm do 5 cm. To otevírá celý svět kreativních možností, od připevnění sloupů, sloupků, nohou stativu, dveří, stolních desek a trámů. S několika jednoduchými pohyby můžete také namontovat kamery, světla, třecí ramena, háčky, police, skleněné desky a téměř cokoli mezi tím! A tato svorka může snadno vydržet až 15 kg.

Připevnění zařízení je bezproblémové a jakmile je připojeno, je zcela bezpečné. Čelisti svorky kompletní s gumovou rukojetí jsou vyrobeny tak, aby pevně držely jakékoli zařízení a zabraňovaly uklouznutí, takže nemusíte dělat kompromisy, kam umístit své vybavení.

Šestihranná zásuvka podporuje celou řadu kulatých i šestihranných doplňků dostupných od společnosti Manfrotto a zabraňuje neúmyslnému otáčení vašeho příslušenství. Dodatečný bezpečnostní zámek vám poskytne bezpečné upevnění pro vaše fotografické nebo video příslušenství, takže si můžete být jisti bezpečností svého vybavení. Další možnosti montáže zahrnují závity M5 a 1/4 '' pro neomezené možnosti montáže. Navíc je kompaktní a lehká, takže si ho sotva všimnete ve své tašce při cestování z místa na místo. Dodává se také s gumovým klínem, který umožňuje montáž na rovné povrchy.

Specifikace:

  • Rozsah svorky - max. (šířka trubky) 55 mm
  • Rozsah svorky - min. (šířka trubky) 13 mm
  • Nosnost 15 kg