ÚVOD>Stativy>Hlavy stativů>3D hlavy>Manfrotto 056 Junior
Manfrotto 056 Junior

Manfrotto 056 Junior

Výška
10 cm
Hmotnost
0,5 kg
Nosnost
3 kg
Přední náklon
-30° / +180°
Boční náklon
-180° / +30°
Panoramatické otáčení
360°
Materiál
Hliník
Rychloupínací destička
200PL-14
Produkt
Stativová hlava
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
1 220,- Kč

Super odolná, šikovná a stvořena pro ultra profesionální záběry. Taková je 3D Junior Pan/Tilt stativová hlava s individuálním ovládáním os. Tato hlava má zkrátka vše, co potřebujete k vytvoření krásných fotografií bez jakýchkoli potíží. Funkce Standout se postará kompletní rozsah pohybu. Tato pohyblivá hlava stativu má aretační systém kónického ložiska s automatickým nastavením. Tento inovativní doplněk znamená, že můžete pracovat bezpečně a se schopností otáčet o 360 ° vertikálně i horizontálně, právě to z ní činí dokonalou hlavu 3D kamery.

Díky vynikající konstrukci budete mít úplnou kontrolu nad hladkými pohyby. K dispozici je dokonce chytrý sekundární zámek, který poskytuje vyšší úroveň ochrany zařízení a to tak, že páka rychlého uvolnění se při vyladění úhlu plně neotevře. Tato geniální stativová hlava má také standardní 1/4 '' závitové připojení, takže snadno nastavíte snímání 35mm, lehkých a středních formátů.

Tělo je vyrobeno z hliníku, díky čemuž je lehký a silný zároveň. Ve skutečnosti váží pouhých 550 g, takže vám nebude v tašce nijak překážet. Navíc je kompaktní, disponuje pracovní výškou 10 cm, takže se s ní manipuluje velice snadno. Tato odolná hlava zvládne i to nejextrémnější počasí. Může s ní pracovat při teplotách od 60 ° C do -30 ° C.