ÚVOD>Manfrotto 058B Triaut Camera Tripod Black
Manfrotto 058B Triaut Camera Tripod Black

Manfrotto 058B Triaut Camera Tripod Black

Typ stativu
Fotostativ
Počet sekcí nohou
3
Barva
černá
Výška složeného stativu
94 cm
Minimální pracovní výška
44 cm
Pracovní výška
191 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
217 cm
Hmotnost
6,7 kg
Maximální zatížení
12 kg
Rychloupínací destička
--
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ne
Produkt
Stativ bez hlavy
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
11 790,- Kč

Všestranný, praktický a spolehlivý studiový stativ. Se stativem Triaut 058B nemůžete nic pokazit. Stativ je stvořen pro profesionály pracující v terénu a za každé situace. Stativ vám poskytne veškerý rozsah a kontrolu, kterou potřebujete k vytváření krásných fotografií bez ohledu na prostředí. Bez takového stativu se zkrátka neobejde žádný fotograf. Výroba se pyšní nejvyššími standardy italské kvality.

Tento dynamický stativ má spoustu pozoruhodných funkcí, počínaje chytrým systémem automatického uvolňování nohou. Umožní vám buď uvolnit jednu nohu pro vyladění pozice, nebo rovnou všechny tři najednou. Vy tak můžete pracovat rychle a jednoduše. Má také zabudovanou vodováhu pro ještě větší kontrolu a rychlost. Stativ disponuje také zabudovanými teleskopickými vzpěrami, které se snadno aktivují rychloupínací destičkou. Právě tento doplněk vám umožní rychle zachytit celou řadu perspektiv bez jakéhokoli rozruchu.

Stativ je univerzální a uživatelsky přívětivý. Ideální volba pro vnitřní i venkovní focení. Součástí je také středová rozpěra a gumové zakončení nožiček se zatahovacími hroty, které zajistí stabilitu i na nervovém terénu. Díky pohodlnému popruhu je stativ snadno přenosný. Vy se tak můžete pohybovat od focení k focení bez jakýchkoli obtíží. Jednoduše jej zabalte, přehoďte přes rameno a můžete vyrazit.