ÚVOD>Stativy>Studiové vybavení, příslušenství>Manfrotto 143 Magic Photo Arm Kit, Aluminium with Lock
Manfrotto 143 Magic Photo Arm Kit, Aluminium with Lock

Manfrotto 143 Magic Photo Arm Kit, Aluminium with Lock

Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
5 390,- Kč

Funkční a praktický set ramena Magic Arm Kit je nezbytnou součástí vybavení fotografů a tvůrců obsahu. Tvrdý a odolný hliníkový materiál, vyrobený dle těch nejkvalitnějších italských standardů představuje vysoce spolehlivé příslušenství.

Vrcholem ramena je jeho inteligentní středová páka, která je speciálně uzamčena pro všechny tři hlavní pohyby během vaší fotografické a tvůrčí práce. Toto rychlé a bezpečné řešení vám poskytne stabilitu a klid k soustředění se na dokonalý záběr.

Konstrukce Magic Arm vyvažuje sílu a flexibilitu. S hmotností pouhých 1,07 kg může Magic Arm bezpečně udržet závaží o hmotnosti až 3 kg a zároveň se prodlužuje na maximální délku 53 cm. Díky spolehlivým funkcím a špičkové kvalitě sestavení můžete Magic Arm důvěřovat, že zvládne i ty nejnáročnější fotografické práce.

Set je navržen tak, aby vám poskytl vše, co potřebujete v jednom. Obsahuje držák kamery, super svorku a praktické podsvícení.

Každý konec ramene je vybaven standardním 16mm čepem Super Clamp Anti-Rotation 035 Compatible . Na jedné straně je opatřen 1/4 ”nástrčným vnitřním závitem a na druhé 3/8” nástrčným závitem. Kromě toho je rameno kompatibilní s celou řadou příslušenství pro osvětlení společnosti Manfrotto, jako jsou stativy, svorky, držáky fotoaparátu a další. Díky tomu získáte plně kompatibilní a funkční kousek, který můžete vzít kamkoli s sebou.

Perfektní součást fotografického vybavení pro podporu LED osvětlení, studiového osvětlení a vybavení studia.

Specifikace:

  • Délka ramene 53 cm
  • Nosnost 3 kg
  • Připevnění (spodní) 1/4” thread female; 5/8” (16mm) stud attachmenttyp
  • Vrchní připevnění 3/8” thread female; 5/8” (16mm) stud attachmenttyp
  • Kompatibilní se Superclampem Yes
  • Materiál Aluminium; Stainless steel
  • Barva Černá