ÚVOD>Stativy>Studiové vybavení, příslušenství>Manfrotto 143A Magic Arm with bracket
Manfrotto 143A Magic Arm with bracket

Manfrotto 143A Magic Arm with bracket

Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
3 690,- Kč

Mnfrotto Magic Arm 143A je ideální rameno pro menší lehké hlavy nebo fotoaparáty. Super šikovný Magic Arm přidává hodnotu každému focení a umožňuje pořizovat dokonalé snímky bez jakýchkoli potíží. Toto must-have rameno se pyšní výrobou dle předních italských standardů kvality, a navíc z odolného hliníku, takže vám vydrží po celý život, dokonce i pokud se řadíte mezi vytížené fotografy.

Mezi vynikající funkce patří fantastická univerzálnost. Toto kouzelné plně otočné rameno disponuje vysoce kvalitním držákem fotoaparátu a jednoduchým ovládáním pomocí páky. Je zkrátka dokonalou a nezbytnou součástí vaší soupravy. Magic Arm 143A je určeno pro fotografické příslušenství s maximální hmotností až 3 kg, což z něj dělá silný kus vybavení, ale přesto měří pouhých 53 cm na délku. Velice snadno jej vložíte do přepravní tašky.

Díky jeho délce jej snadno spárujete s různým příslušenstvím, je tak vhodné pro téměř jakoukoli fotografickou práci. A to ještě není všechno! Díky inovativnímu ovládání zámku na čepu můžete rámovat a snímat přesněji než kdykoli předtím, a to pouze několika rychlými pohyby.

Specifikace:

  • Délka ramene 53 cm
  • Nosnost 3 kg