ÚVOD>Stativy>Studiové vybavení, příslušenství>Manfrotto 143N Magic Arm, smart centre lever and flexible extension
Manfrotto 143N Magic Arm, smart centre lever and flexible extension

Manfrotto 143N Magic Arm, smart centre lever and flexible extension

Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
3 390,- Kč

Funkční a praktické, Magic Arm je nezbytnou součástí vybavení fotografů nebo tvůrců obsahu. Tvrdé a odolné hliníkové materiály jsou vyrobeny dle nejkvalitnějších italských norem a činí tak z Magic Arm vysoce spolehlivé příslušenství.

Vrcholem ramena Magic Arm je jeho inteligentní středová páka, která je speciálně uzamčena pro všechny tři hlavní pohyby během focení či natáčení. Toto rychlé a bezpečné řešení vám poskytne stabilitu a klid k soustředění se na dokonalý záběr.

Konstrukce Magic Arm vyvažuje sílu a flexibilitu. S hmotností pouhých 1,07 kg může Magic Arm bezpečně udržet závaží o hmotnosti až 3 kg a zároveň se prodloužit do délky 53 cm. Díky spolehlivým funkcím a špičkové kvalitě sestavení můžete Magic Arm důvěřovat, že zvládne i ty nejnáročnější fotografické práce.

Každý konec tohoto ramene je vybaven standardním 16mm čepem Super Clamp Anti-Rotation 035 Compatible. Na jedné straně je opatřen 1/4” nástrčným vnitřním závitem a na druhé 3/8” nástrčným závitem. Kromě toho je rameno kompatibilní s celou řadou příslušenství pro osvětlení Manfrotto, jakými jsou stativy, svorky, držáky fotoaparátu a další. Díky tomu získáte plně kompatibilní a funkční kousek, který můžete vzít kamkoli s sebou.

Perfektní součást fotografického vybavení pro podporu LED osvětlení, studiového osvětlení a dalšího vybavení ve studiu i mimo něj. Zkrátka pro podporu všeho, co potřebujete flexibilně a bezpečně umístit!

 Specifikace:

  • Délka ramene 53 cm
  • Nosnost 3 kg
  • Připevnění (spodní) 1/4” thread female; 5/8” (16mm) stud attachmenttyp
  • Vrchní připevnění 3/8” thread female; 5/8” (16mm) stud attachmenttyp
  • Kompatibilní se Superclampem Ano
  • Materiál Aluminium; Stainless steel
  • Barva Černá