ÚVOD>Stativy>Doplňky: destičky, špice, redukce...>Manfrotto 200LT-PL-PRO LIGHT 200PL PLATE RC2 / ARCA
Manfrotto 200LT-PL-PRO LIGHT 200PL PLATE RC2 / ARCA

Manfrotto 200LT-PL-PRO LIGHT 200PL PLATE RC2 / ARCA

Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
750,- Kč

Tato techno polymerní rychloupínací destička Manfrotto 200LT-PL-PRO je ideální pro připojení zařízení k nejrozšířenějším standardním upevněním hlavy: Manfrotto RC2 a Arca.

Umožňuje fotografům upevnit fotoaparát na jakoukoli fotografickou hlavu Manfrotto (*) a téměř na všechny stativové hlavy typu Arca na trhu. Vše připravíte rychle a bez námahy, aniž by bylo nutné rozebírat součásti. 200LT-PL-PRO umožňuje plynulou výměnu hlav, aniž byste se o destičku museli obávat. Destička 200LT-PL-PRO se snadno připevňuje pod fotoaparát otočením speciálního očka nebo imbusovým klíčem. Stačí otočit speciálně navrženou klapku a zasunout ji přímo do fotoaparátu.

Obě gumové rukojeti vám pomáhají snadno manévrovat s fotoaparátem a udržovat jej stabilní za každé situace. Nemusíte se tak obávat uklouznutí nebo kolísání. Destička 200LT-PL-PRO je vybavena 1/4 '' šroubovým nástavcem a 3/8 '' adaptérem, který vám umožní spojit destičku s celou řadou produktů a fotoaparátů. Ve své sadě tak vždy naleznete tu správnou rychloupínací destičku pro jakoukoli práci.

Díky vysoce kvalitní technopolymerové konstrukci váží destička 200LT-PL-PRO pouhých 26 g a udrží až 6 kg zařízení.

Pokud je na hlavovém uchycení nainstalován jakýkoli další bezpečnostní kolík, nemusí destička správně fungovat. Pro správné a bezpečné použití jej doporučujeme deinstalovat.