ÚVOD>Stativy>Stativy>Manfrotto Befree 2N1 AL LEV KIT BH
Manfrotto Befree 2N1 AL LEV KIT BH

Manfrotto Befree 2N1 AL LEV KIT BH

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Manfrotto BeFree
Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
40 cm
Minimální pracovní výška
40 cm
Pracovní výška
128 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
151 cm
Hmotnost
1,66 kg
Maximální zatížení
9 kg
Rychloupínací destička
200PL-PRO v ceně
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
5 490,- Kč

Cestovní stativ Manfrotto Befree 2n1 s otočným zámkem a kulovou hlavou je dokonalou volbou pro pokročilé fotografy, kteří chtějí všestrannost a maximální výkon v jednom jednoduchém řešení, ideálním pro cestování.

Díky ergonomickému designu je ovládání Manfrotto Befree 2n1 intuitivní a rychlé. Umožňuje i těm nejnáročnějším fotografům rychle a snadno nastavit své vybavení, aby se mohli plně soustředit na zachycení požadovaného snímku.

Befree 2n1 je vybaven integrovaným hliníkovým monopodem, který lze snadno namontovat v několika krocích. Jednoduše odemknete mechanismus na noze a vytažením sloupku stativu spojíte dva pevné hliníkové bloky s příslušným uzávěrem přišroubovaným pod sloupek. Monopod může snadno unést zatížeční až 5kg.

Tento model představuje nový systém zamykání nazvaný M-lock. Nový twist zámek vyvinutý společností Manfrotto, plně uspokojí každého, kdo hledá rychlé, snadno použitelné a kompaktní řešení. Navíc, M-Lock nemá žádné vyčnívající části a jeho mechanismus se dokonale uzavírá kolem hlavy, bez námahy jej tak snadno uložíte do obalu.

Ergonomický volič úhlu nohou je navržen tak, aby jej mohli používat jak praváci, tak leváci. Můžete tak intuitivně měnit záběry a najít správnou výšku stativu bez ztráty zaměření na požadovaný.

Systém Befree 2n1 lze snadno nastavit na tři nezávislé pozice úhlu nohou, což zaručuje plnou všestrannost fotografování pro vaše kreativní nápady, které vás mohou venku napadnout.

Spider je vyvinut tak, aby zajistil dokonalou stabilitu na všech typech terénů, včetně těch nejnepříznivějších. I přesto zůstane fotoaparát dokonale stabilní a je připraven zachytit ostré snímky.

Je vybaven funkcí Easy Link, stejně jako profesionální stativy Manfrotto 190 a 055, umožňuje tak fotografům zvýšit jejich kreativitu pomocí přídavného příslušenství. Fotografové, kteří milují přidávání světel nebo reflektorů, si nyní mohou dopřát úžasné venkovní snímky, které byly dříve dosažitelné pouze s těžkými stativy.

Stativ je osazen manžetou Manfrotto Advanced 494 s hliníkovou centrální hlavou. Jedná se o malou, ale výkonnou a intuitivní hlavou, která umožňuje rychlý a přesný pohyb kamery. Kulová hlava 494 se skládá ze tří nezávislých ovládacích prvků: z hlavního knoflíku pro ovládání zámku koule, z integrovaného knoflíku řízení tření, který upravuje napětí koule tak, aby hmotnost zařízení byla vždy dokonale vyvážená a snímky bez námahy zarámované a z nezávislého panoramatického knoflíku, který udržuje obzor plochý, fotoaparátem pohybuje vodorovně fotoaparátem a vám se tak naskytne příležitost pro úžasné snímky krajiny.

Hlava je vybavena jedinečnou deskou, která ji činí plně kompatibilní s Manfrotto RC2 a Arca-swiss. S touto hliníkovou deskou připevněnou k fotoaparátu lze rychle a bez námahy nastavit všechny hlavy Manfrotto a téměř všechny hlavy stativů na trhu s arkádovými nástavci bez nutnosti demontáže komponentů.

Befree 2n1 je nejlepší cestovní stativ pro vášnivé fotografy, kteří potřebují řešení all-in-one, ideální pro cestování. Tento lehký cestovní stativ je optimální kombinací přenositelnosti, pevnosti, snadného nastavení a ovládání. Díky odnímatelným nohám umožňuje každému fotografovi vybrat si tu správnou podporu. Byl navržen s jedinečným cílem umožnit jednotlivcům vyjádřit svou povahu pomocí kamery, navíc s jistotou, že budou podporováni profesionálním řešením.