ÚVOD>Stativy>Stativy>Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced Sony Alpha
Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced Sony Alpha

Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced Sony Alpha

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Manfrotto BeFree
Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
40 cm
Minimální pracovní výška
42 cm
Pracovní výška
132 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
151 cm
Hmotnost
1,97 kg
Maximální zatížení
6 kg
Rychloupínací destička
200PL-PROSONY v ceně
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Doporučená cena s DPH
7 690,- Kč
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
5 990,- Kč
Akce Manfrotto

Stativ Befree 3-Way Live Advanced je přímo určený pro fotografy, kteří používají fotoaparáty Alpha od společnosti Sony a od stativu vyžadují maximální výkon a stabilitu za každé situace. Tento inovativní model spojuje vlajkovou loď stativu Manfrotto, Befree Advanced a je tak ideální stativ na cesty.

Befree 3-Way Live Advanced speciálně navržený pro fotoaparáty Alpha značky Sony je první cestovní stativ na trhu vyvinut pro fotografické i video aplikace. Kombinuje přesnost a univerzálnost s inovativními a jedinečnými funkcemi, které pomáhají fotografům a video tvůrcům vytvářet fotografie a videa v prvotřídní kvalitě a naplno využít svou kreativitu.

Tato speciální verze obsahuje přizpůsobenou verzi destičky Manfrotto 200PL-PRO, která byla speciálně navržena tak, aby dokonale ladila s řadami Alpha 7 a Alpha 9 *. Navíc ji nechybí ani exkluzivní grafické prvky nohou a cinnabar na hlavě, které odpovídají designu fotoaparátů Alpha.

Tato zcela nová sada Befree 3-way Live Head značky Manfrotto je vybavena úspěšným hliníkovým stativem Befree Advanced. Splňuje potřeby fotografů i video tvůrců sledující současné trendy a používající nové modely, které poskytují vysoce kvalitní fotografické výkony s full-frame senzorem a 4K videozáznamy a komplementaritu těchto dvou světů v každodenním používání.

Befree 3-way Live Head značky Manfrotto, inovativní 3-cestná fluidní hlava Manfrotto, má plně sklopné rukojeti pro jedinečnou kompaktnost a pozoruhodnou robustnost s užitečným zatížením až 6 kg. Tato průkopnická hlava dokonale vyhovuje potřebám zákazníka užívat si výhod aplikací s jedinou ultra všestrannou podporou.

Díky vysoce výkonnému systému Befree Fluid Drag System s nejhladší úrovni ovládání, a to jak při PAN, tak TILT pohybech, je tato hlava mimořádně snadná na jemné doladění kompozice snímku a co nejpřesnější k natáčení. Obsažena vysoce výkonná kapalina představuje nejnovější technologii fluidní hlavy Manfrotto, která je navržena tak, aby poskytla tu nejlepší úroveň ovládání a pohybů a výjimečnou stabilitu i při extrémních teplotách (-30 ° / + 70 °).

Dlouhá panoramatická rukojeť, poloha na výšku a 3 úrovně bublin dotvářejí tuto hlavu a zaručují plnou přesnost a univerzálnost fotografování, podporu vašich kreativních nápadů a ohromující venkovní focení.

Destička je speciálně navržena pro těla fotoaparátů Sony Alpha 7 a Alpha 9 *, dokonalá přilnavost je zajištěna i v těch nejnáročnějších úhlech snímání. Přední výčnělek destičky fyzicky blokuje fotoaparát a vždy jej udrží dokonale připevněný k hlavové destičce a to i při naklápěcích a rotačních pohybech. Výsledkem je působivá stabilita fotoaparátu, která zvyšuje ostrost obrazu na nejvyšší úroveň. Rychloupínací destička slouží pro připojení do stativových hlav kompatibilních s Manfrotto RC2 a Arca-swiss. S touto hliníkovou rychloupínací destičkou lze rychle a bez námahy nastavit bez demontáže komponentů všechny hlavy Manfrotto a také téměř všechny hlavy stativů na trhu s příslušenstvím ve stylu Arca.

Ergonomický design Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced Designed pro modely Alpha značky Sony umožňuje intuitivní a rychlé ovládání. I ti nejnáročnější uživatelé rychle a snadno sestaví své vybavení, aniž by promeškali požadovaný snímek. Dokonalá stabilita na všech typech terénu je zaručena. Můžete se spolehnout, že Váš fotoaparát zůstane zcela stabilní a připraven zachytit ostré fotografie a hladká videa.

Systém uzamykání nohou QPL Travel usnadňuje nastavení a seřízení stativu a zajistí plnou stabilitu ve všech konfiguracích.

Ergonomický volič úhlu nohou je navržen tak, aby jej mohli používat jak praváci, tak leváci. Umožňuje tak každému intuitivně měnit perspektivu snímání a najít správnou výšku stativu, aniž by došlo ke ztrátě zaměření na požadovaný snímek.

Stativ lze snadno nastavit do tří nezávislých poloh úhlu nohou, čímž je zaručena plna všestrannost snímání pro všechny vaše kreativní nápady.

Na tomto inovativním modelu naleznete také Easy Link, stejně jako na profesionálních stativech Manfrotto 190 a 055. Díky tomu snadno připojíte další příslušenství, které vám pomohou vytvořit jedinečné a nezapomenutelné snímky. Připojit můžete také světla nebo reflektory. Nyní můžete pořizovat úžasné venkovní záběry, kterých bylo dříve možné dosáhnout pouze pomocí těžkých příslušenství.

Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced je dokonalou kombinací přenositelnosti, spolehlivosti, snadného nastavení a provozu. Stativ byl sestaven s jedinečným cílem umožnit jednotlivcům vyjádřit svůj talent pomocí modelů Alpha v kombinaci se spolehlivou podporou.

* Všechny podrobnosti o kompatibilitě fotoaparátu jsou k dispozici v sekci ke stažení.