ÚVOD>Stativy>Stativy>Manfrotto Befree GT Aluminum Tripod twist lock MKBFRTA4GT-BH
Manfrotto Befree GT Aluminum Tripod twist lock MKBFRTA4GT-BH

Manfrotto Befree GT Aluminum Tripod twist lock MKBFRTA4GT-BH

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Manfrotto BeFree
Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
43 cm
Minimální pracovní výška
43 cm
Pracovní výška
140 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
164 cm
Hmotnost
1,85 kg
Maximální zatížení
10 kg
Rychloupínací destička
200PL-PRO v ceně
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Doporučená cena s DPH
5 590,- Kč
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
5 190,- Kč
Akce Mnafrotto Befree

Manfrotto’s Befree GT aluminium cestovní stativ a kulová hlava jsou ideálním řešením pro profesionální fotografy, kteří potřebují vyšší výkon při cestování. Befree GT je nejprofesionálnější řešení v širokém sortimentu cestovních stativů Manfrotto. Je to perfektní kombinace přenositelnosti – ve složeném stavu měří pouze 43cm a působivé stability, zajišťující bezchybný a snadný provoz i při zatížení 10kg.


Díky ergonomickému designu je ovládání Manfrotto Befree GT pohodlné, rychlé a bezpečné. I ti nejnáročnější fotografové rychle a snadno nastaví své vybavení tak, aby jejich zaměření zůstalo zachycováno.


Befree GT je vybaven novým pevným spider vyvinutým tak, aby byla zajištěna maximální stabilita na všech typech terénu, včetně těch nejnepříznivějších, přičemž fotoaparát bude nadále stabilní a připraven zachytit nejostřejší snímky.

Je vybaven inovačním zámkem M-lock. Nový zámek vyvinutý společností Manfrotto, který uspokojí každého, kdo hledá rychlé a snadno použitelné kompaktní řešení. Navíc, M-Lock nemá žádné vyčnívající části a jeho mechanismus se dokonale uzavírá kolem hlavy a snadno vklouzne do přenosného obalu.

Ergonomický volič úhlu nohou je navržen tak, aby jej mohli používat fotografové s pravou i levou rukou.

Umožní tak každému intuitivně měnit pohledy na fotografování a najít správné nastavení stativu, aniž by ztratili požadovaný záběr.

Befree GT může být snadno nastaven na tři nezávislé pozice úhlu nohou, což zaručuje plnou všestrannost fotografování pro vaše kreativní nápady, které vás venku mohou ohromit.

Spider vybavený tímto inovativním modelem má také funkci Easy Link, stejně jako profesionální stativy Manfrotto 190 & 055. Umožňuje fotografům zvýšit jejich kreativitu přidáním příslušenství a učinit tak jejich fotografie jedinečné a nezapomenutelné. Snadno přidáte světla nebo reflektory, které vám pomohou zachytit natolik úžasné snímky, jakých bylo dříve možné dosáhnout pouze s těžkými stativy.

Tento stativ je vybaven hlavou Manfrotto’s advanced 496 aluminium Centre (MH496-BH). Jedná se o přenosnou, výkonnou a intuitivní hlavou, která umožňuje plynulý a přesný pohyb kamery. Tato kulová hlava kombinuje praktičnost s vysokým výkonem a nabízí tři nezávislé ovládací prvky, které jí dávají všestrannost. Navíc vyhovuje každému prostředí. Hlavní ergonomický knoflík ovládá zámek koule, integrovaný knoflík ovládání tření nastavuje napětí koule tak, aby hmotnost zařízení byla vždy dokonale vyvážena a snímky bez námahy rámovány, nezávislý panoramatický knoflík udržuje horizont na rovině a pohybuje fotoaparátem horizontálně. Poskytne vám tak úžasné záběry krajiny. Rámování na 496 je jednodušší a otevírá neomezené možnosti.

Hlava je vybavena jedinečnou deskou, která ji činí plně kompatibilní s Manfrotto RC2 a Arca-swiss. S touto hliníkovou deskou připevněnou k fotoaparátu lze rychle a bez námahy nastavit všechny hlavy Manfrotto a téměř všechny hlavy stativů na trhu s arca-swiss stylem, bez nutnosti demontáže součástí.

Befree GT je nejlepší profesionální cestovní stativ pro všechny fotografy, kteří chtějí maximální výkon i na cestách. Tento robustní a zároveň lehký cestovní stativ je optimální kombinací pevnosti, přenositelnosti, snadného nastavení a ovládání. Je konstruován tak, aby umožnil fotografům vyjádřit svou jedinečnost a dosáhnout co nejodvážnějších a výjimečných záběrů pomocí fotoaparátu. Budete se těšit z profesionálního řešení, které vás nikdy nezklame. Souprava Befree GT Aluminium Travel Tripod Twist je také k dispozici v uhlíkových vláknech.