ÚVOD>Stativy>Stativy>Manfrotto Befree GT Carbon designed for ALPHA MKBFRTC4GTA-BH
Manfrotto Befree GT Carbon designed for ALPHA MKBFRTC4GTA-BH

Manfrotto Befree GT Carbon designed for ALPHA MKBFRTC4GTA-BH

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Manfrotto BeFree
Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
43 cm
Minimální pracovní výška
43 cm
Pracovní výška
138 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
162 cm
Hmotnost
1,55 kg
Maximální zatížení
10 kg
Rychloupínací destička
200PL-PRO v ceně
Materiál stativu
Karbon
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
9 190,- Kč

Manfrotto’s Befree GT carbon je profesionální cestovní stativ a kulová hlava. Jedná se o speciální verzi Befree GT Carbon, která je určena všem uživatelům fotoaparátů Sony, kteří požadují maximální výkon a stabilitu na všech místech fotografování.

Deska je navržena tak, aby odpovídala tělům fotoaparátu Sony A7 a Sony A9, aby byla zajištěna dokonalá přilnavost a to i v těch nejostřejších záběrech fotoaparátu. Přední výběžek desky fyzicky blokuje kameru, zabraňuje jakémukoli pohybu jak při naklápění, tak při rotačních pohybech, přičemž fotoaparát vždy drží přidržený k hlavové desce. Výsledkem je impozantní stabilita fotoaparátu, která zajišťuje ostrost obrazu na nejvyšší úrovni. Deska je také plně kompatibilní s nejrozšířenějšími standardními přílohami hlavy: Manfrotto RC2 a Arca-swiss. S touto hliníkovou deskou připevněnou k fotoaparátu lze rychle a bez námahy nastavit všechny hlavy Manfrotto, stejně tak všechny hlavy stativů na trhu s arkádovými nástavci bez nutnosti demontáže komponentů.

Befree GT Carbon ? je určen profesionálním fotografům, kteří potřebují vynikající výkon v nejlehčím formátu. Je to nejprofesionálnější řešení v širokém sortimentu cestovních stativů Manfrotto. Je to perfektní kombinace přenositelnosti - pouze 43cm (ve složeném stavu)- a působivá stabilita, zajišťující bezchybný a snadný provoz i při zatížení 10kg . Díky ergonomickému designu je ovládání Manfrotto Befree GT Befree GT carbon pohodlné, rychlé a bezpečné, což umožňuje i těm nejnáročnějším fotografům, že své vybavení rychle a snadno nastaví tak, aby jejich zaměření zůstalo zachycováno. Je vyvinut tak, aby byla zajištěna maximální stabilita na všech typech terénu, včetně těch nejnepříznivějších, přičemž fotoaparát je vždy zcela stabilní a připraven zachytit ty nejostřejší snímky. Spider vybavený tímto inovativním modelem má také funkci Easy Link, stejně jako další profesionální stativy Manfrotto 190 & 055, což umožňuje fotografům podpořit jejich kreativitu za pomocí přídavného příslušenství, které může učinit jejich obrazy jedinečnými a nezapomenutelnými. Snadno přidáte světla nebo reflektory, které vám pomohou zachytit natolik úžasné snímky, jakých bylo dříve možné dosáhnout pouze s těžkými stativy.

Je vybaven inovačním zámkem M-lock. Zámek je vyvinutý společností Manfrotto, uspokojí každého, kdo hledá rychlé a snadno použitelné kompaktní řešení. M-Lock navíc nemá žádné vyčnívající části a jeho mechanismus se dokonale uzavírá kolem hlavy, což umožňuje, aby Befree GT carbon bez námahy snadno vklouzl do úložného obalu.

Ergonomický volič úhlu nohou je navržen tak, aby jej mohli používat fotografové s pravou i levou rukou. Každému tak umožňuje intuitivně měnit pohledy na fotografování a najít správné nastavení stativu, aniž by přišli o záběr, kterého chtěli dosáhnout.

Befree GT carbon lze snadno nastavit na tři nezávislé pozice úhlu nohou. Zaručuje plnou univerzálnost při fotografování všech vašich kreativní nápady, které se mohou venku vyskytnout.

Tento stativ je vybaven pokročilou hlavou Manfrotto 496 - hliníkovou centrální kulovou hlavou (MH496-BH). Jedná se o snadno přenosnou, vysoce výkonnou a intuitivní hlavou, která umožňuje plynulý a přesný pohyb kamery. Tato vyspělá kulová hlava kombinuje praktičnost s vysokým výkonem. Poskytuje tři nezávislé ovládací prvky, které jí dávají všestrannost, která vyhovuje každému prostředí. Hlavní ergonomický knoflík ovládá zámek koule, integrovaný knoflík ovládání tření nastavuje napětí koule tak, aby hmotnost zařízení byla vždy dokonale vyvážena a snímky bez námahy rámovány. Nezávislý panoramatický knoflík udržuje horizont na rovině a pohybuje fotoaparátem horizontálně. Budete unešení jaké úžasné záběry krajiny vám nabídne. Rámování na 496 je jednodušší a otevírá neomezené možnosti.

Hlava je vybavena jedinečnou deskou, která ji činí plně kompatibilní s nejrozšířenějším, standardním hlavovým vybavením na světě: Manfrotto RC2 a Arca-swiss. S touto hliníkovou deskou připevněnou k fotoaparátu lze rychle a bez námahy nastavit všechny hlavy Manfrotto a téměř všechny hlavy stativů na trhu s arca-swiss stylem, bez nutnosti demontáže součástí.

Befree GT Carbon ? je nejlepší profesionální cestovní stativ pro všechny fotografy, kteří chtějí maximální výkon jak ze stativu, tak především ze svých fotoaparátů ? od společnosti Sony. Tento robustní a zároveň lehký cestovní stativ je optimální kombinací pevnosti, přenositelnosti, snadného nastavení a ovládání. Je konstruován tak, aby umožnil fotografům vyjádřit svou individualitu a dosáhnout nejodvážnějších a výjimečných záběrů. Budete si jisti, že jste podporováni profesionálním řešením, které vás nikdy nezklame.