ÚVOD>Stativy>Stativy>Manfrotto Befree GT Carbon fibre Tripod twist lock MKBFRTC4GT-BH
Manfrotto Befree GT Carbon fibre Tripod twist lock MKBFRTC4GT-BH

Manfrotto Befree GT Carbon fibre Tripod twist lock MKBFRTC4GT-BH

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Manfrotto BeFree
Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
43 cm
Minimální pracovní výška
43 cm
Pracovní výška
138 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
162 cm
Hmotnost
1,59 kg
Maximální zatížení
10 kg
Rychloupínací destička
200PL-PRO v ceně
Materiál stativu
Karbon
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
9 190,- Kč

Manfrotto Befree GT carbon cestovní stativ a kulová hlava jsou ideálním řešením pro profesionální fotografy, kteří potřebují špičkový výkon v nejlehčím formátu. Befree GT je nejprofesionálnější řešení v širokém sortimentu cestovních stativů Manfrotto. Je to perfektní kombinace přenositelnosti - pouhých 43cm (ve složeném stavu) - a působivá stabilita, zajišťující bezchybný a snadný provoz i při zatížení 10kg.

Díky ergonomickému designu je ovládání Manfrotto Befree GT pohodlné, rychlé a bezpečné, což umožňuje i těm nejnáročnějším fotografům rychle a snadno nastavit své vybavení tak, aby jejich zaměření zůstalo zachycováno.

Befree GT je vybaven novým pevným spider vyvinutým tak, aby byla zajištěna maximální stabilita na všech typech terénu, včetně těch nejnepříznivějších, přičemž fotoaparát je vždy stabilní a je připraven zachytit nejostřejší snímky.

Je vybaven inovativním zámkem M-lock. Nový zámek vyvinutý společností Manfrotto, který uspokojí každého, kdo hledá rychlé a snadno použitelné kompaktní řešení. Navíc, M-Lock nemá žádné vyčnívající části a jeho mechanismus se dokonale uzavírá kolem hlavy, což umožňuje Befree GT bez námahy vklouznout do úložného obalu.

Ergonomický volič úhlu nohou je navržen tak, aby jej mohli používat fotografové s pravou i levou rukou, což každému umožňuje intuitivně měnit pohledy na fotografování a najít správné nastavení stativu aniž by přišli o záběr, kterého chtěli dosáhnout. Befree GT může být snadno nastaven na tři nezávislé pozice úhlu nohou, což zaručuje plnou všestrannost fotografování pro vaše kreativní nápady, které se vám venku mohou nabídnout.

Spider vybavený tímto inovativním modelem má také funkci Easy Link, stejně jako profesionální stativy Manfrotto 190 & 055. Díky Easy Link konektoru podpoříte vaši kreativitu přidáním příslušenství, které učiní vaše fotografie nezapomenutelnými. Snadno přidáte světla nebo reflektory, které vám pomohou zachytit natolik úžasné snímky, jakých bylo dříve možné dosáhnout pouze s těžkými stativy.

Tento stativ je vybaven pokročilou hlavou Manfrotto 496 hliníkovou centrální kulovou hlavou (MH496-BH). Snadno přenosná, vysoce výkonná a intuitivní hlava, která umožňuje plynulý a přesný pohyb kamery. Tato vyspělá kulová hlava kombinuje praktičnost s vysokým výkonem a nabízí tři nezávislé ovládací prvky, které jí dávají všestrannost, která vyhovuje každému prostředí. Hlavní ergonomický knoflík ovládá zámek koule. Integrovaný knoflík ovládání tření nastavuje napětí koule tak, aby hmotnost zařízení byla vždy dokonale vyvážena a snímky bez námahy rámovány. Nezávislý panoramatický knoflík udržuje horizont na rovině a pohybuje fotoaparátem horizontálně, což se vám postará o úžasné záběry krajiny. Rámování na 496 je jednodušší a otevírá neomezené možnosti.

Hlava je vybavena jedinečnou deskou, která ji činí plně kompatibilní s Manfrotto RC2 a Arca-swiss. S touto hliníkovou deskou připevněnou k fotoaparátu lze rychle a bez námahy nastavit všechny hlavy Manfrotto a téměř všechny hlavy stativů na trhu s arca-swiss stylem, bez nutnosti demontáže součástí.

Befree GT je nejlepší profesionální cestovní stativ pro všechny fotografy, kteří chtějí maximální výkon, i když cestují. Tento robustní a zároveň lehký cestovní stativ je optimální kombinací pevnosti, přenositelnosti, snadného nastavení a ovládání. Je konstruován tak, aby umožnil fotografům vyjádřit svou individualitu a dosáhnout nejodvážnějších a výjimečných záběrů pomocí fotoaparátu s přesvědčením, že budou podporováni profesionálním řešením, které je nikdy nezklame.