ÚVOD>Stativy>Hlavy stativů>3D hlavy>Manfrotto Befree MH01HY-3W 3-Way Live Head
Manfrotto Befree MH01HY-3W 3-Way Live Head

Manfrotto Befree MH01HY-3W 3-Way Live Head

Výška
15,5 cm
Hmotnost
0,72 kg
Nosnost
6 kg
Přední náklon
-45° / +90°
Boční náklon
-80° / +90°
Panoramatické otáčení
360°
Materiál
Hliník
Rychloupínací destička
200PL PRO
Způsob upevnění na stativ
3/8" závit
Produkt
Stativová hlava
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
3 390,- Kč

Fotografická a filmová hlava:

  • Vysoce výkonná hlava pro foto / video v ultrakompaktní velikosti
  • Robustní hliníková konstrukce pojme užitečné zatížení až 6 kg
  • 3 nezávislé osy pro přesné rámování a vertikální videa
  • Fluid Drag System pro nejhladší úroveň ovládání
  • Kompatibilní s video destičkou Arca-swiss a Manfrotto 501PL

Manfrotto’s Befree 3-way Live Head je inovativní třícestná fluidní hlava značky Manfrotto, disponující plně sklopnou rukojeti pro maximální kompaktnost. Přesto se pyšní pozoruhodnou konstrukcí, která unese váhu až 6 kg. Tato průkopnická hlava dokonale vyhovuje potřebám uživatele užívat si výhod aplikací s jedinou ultra všestrannou podporou.

Hlava je vybavena vysoce výkonným systémem Befree Fluid Drag System s nejhladší úrovni ovládání, a to jak při PAN, tak TIL pohybech. Obsažena vysoce výkonná kapalina představuje nejnovější technologii fluidní hlavy Manfrotto, která je navržena tak, aby poskytla tu nejlepší úroveň ovládání a pohybů a výjimečnou stabilitu i při extrémních teplotách (-30 ° / + 70 °).

Dlouhá panoramatická rukojeť, poloha na výšku a 3 úrovně bublin dotvářejí podstatu hlavy a zaručují plnou přesnost a univerzálnost fotografování, podporu vašich kreativních nápadů a ohromující venkovní focení.

Hlava stativu je vybavena jedinečnou destičkou 200PL-PRO, vysoce kvalitním hliníkovým tělem a kompatibilitou s upevněním hlavy Manfrotto RC2 a Arca-Swiss: se dvěma gumovými vložkami, které maximalizují přilnavost, a to i při nejmenších úhlech natáčení.

Pro maximální rovnováhu při práci s delšími objektivy je držák destičky hlavy kompatibilní také s 501PL video destičkou.

Díky ergonomickému designu je ovládání Manfrotto’s Befree 3-way Live Head intuitivní a rychlé, což umožňuje i těm nejnáročnějším uživatelům nastavit jejich vybavení snadno a rychle, aniž by zmeškali požadovaný záběr.