ÚVOD>Brašny, Batohy>Batohy>Manfrotto Chicago Camera Backpack 30 CH-BP-30
Manfrotto Chicago Camera Backpack 30 CH-BP-30

Manfrotto Chicago Camera Backpack 30 CH-BP-30

Vnější rozměry
33 x 19 x 44 cm
Vnitřní rozměry
26 x 13 x 39 cm
Vnitřní rozměry (vyjímatelná fotovanička)
25 x 10 x 21 cm
Vnitřní rozměry (notebook)
26 x 2 x 37 cm
Vnitřní objem (litry)
13,18
Hmotnost
1,6 kg
Barva
Černá
Naše cena s DPH
obvykle 3 dny
3 990,- Kč

Manfrotto Chicago Camera Backpack Small je perfektní prémiové řešení pro nošení, v němž se láska k fotografii a životní styl města snoubí s pohodlím a funkčním designem.

Tento všestranný fotobatoh je navržen tak, aby vyhovoval všem měnícím se potřebám fotografů ve městě: od každodenního městského života po focení a víkendové výlety.

Jeho vyjímatelná fotografická vložka z něj činí mimořádně univerzální řešení: během chvilky ho můžete změnit z fotobatohu na běžný "lifestyle" batoh. Vnitřní pouzdro pro fotoaparát může být vyjmuto a použito jako brašna přes rameno.

Pojme full frame fotoaparát s nasazeným objektivem standardního zoomu a cca 2-3 další objektivy v závislosti na velikosti. Také pojme outdoor kameru s mechanickou stabilizací DJI OSMO do vyhrazené kapsy na jedné z oboustranných klapek.

Horní oddíl je určen pro vaše osobní věci.

Kromě toho má batoh samostatnou přihrádku na 14" notebook. Pokud potřebujete batoh použít na praktické denní nošení, jednoduše vyjmete pouzdro na fotoaparát a změníte ho na běžný městský batoh.

Pro váš klid je tento batoh vybaven ochranným systémem Manfrotto Slim-Tech, který zaručuje ochranu vašeho zařízení před nárazy.

Držák stativu se 3. různými konfiguracemi na přední straně Vám umožní mít vždy cestovní stativ s sebou.

Vnější stahovací kapsy na obou stranách pojmou láhev s vodou nebo cokoli, k čemu potřebujete snadný přístup.

Batoh má svěží a elegantní vzhled, je to perfektní společník pro vaše každodenní městské dobrodružství! Materiály a detaily jsou vybírány s největší péčí: příze Kevlar® ve spodní části pro extrémní ochranu a odolnost, potahovaná látka s matným povrchem, přezky Duraflex® a zipy YKK.

Veškerá vnější tkanina je ošetřena tak, aby byla voděodolná a v případě extrémních povětrnostních podmínek je součástí dodávky i pláštěnka.

Rozměry:

  • Vnější rozměry: 33 x 19 x 44 cm
  • Vnitřní rozměry: 26 x 13 x 39 cm
  • Oddíl pro fotoaparát: 25 x 10 x 21 cm
  • Prostor pro notebook: 26 x 2 x 37 cm
  • Hmotnost: 1,6 kg