ÚVOD>Stativy, Stabilizace>Stativy>Manfrotto MKELEB5GY-BH Element Traveller Big Hliníkový
Manfrotto MKELEB5GY-BH Element Traveller Big Hliníkový

Manfrotto MKELEB5GY-BH Element Traveller Big Hliníkový

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Manfrotto Element
Počet sekcí nohou
5
Barva
černá
Výška složeného stativu
42 cm
Minimální pracovní výška
41 cm
Pracovní výška
140 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
164 cm
Hmotnost
1,6 kg
Maximální zatížení
8 kg
Rychloupínací destička
Arca (v ceně)
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem
2 990,- Kč
Akce

Manfrotto Element Traveler Big Grey je ideální volbou pro fotografy, kteří hledají extrémně malý cestovní stativ, který je spolehlivý, lehký a snadno se přenáší.

Manfrotto Element Traveler je cenově dostupná, kompaktní a robustní souprava stativu ze slitiny hliníku, která je také velmi univerzální. Rozkládá se až do výšky 164 cm. Složíte ji na pouhých 41 cm a snadno ji zabalíte do většiny tašek.

Nohy stativu se rozprostírají nezávisle na sobě. Jsou opatřeny třemi dorazy na nohu, které umožňují univerzální umístění na téměř každém povrchu. Díky mechanismu otočného zámku se dostanete do perfektní polohy s hladkými a rychlými pohyby. Můžete se tak naplno soustředit se na své záběry.

Manfrotto's Element Traveler Big cestujte chytře na zcela nové úrovni s tímto chytrým a lehkým tripodem, který se zároveň pyšní plnohodnotným monopodem integrovaným přímo v něm. Chcete-li použít monopod, jednoduše sejměte nohu stativu a připevněte středový sloupek.

Vzhledem k tomu, že se jedná o lehký a cestovní stativ, k extra stabilitě je zapotřebí přidat další hmotnost na háček umístěný ve spodní části středového sloupku.

Manfrotto Element Big je ideální pro CSC, zrcadlovky a kamery DLSR. Snadno udrží objektivy do 200 mm a zvládne zatížení až 8 kg. Hliníková kulová hlava je navržena tak, aby poskytovala nejhladší pohyby při rámování požadovaného záběru a pevně uzamkla zařízení přesně tam, kde je potřebujete. Pokud budete fotit na šířku, zamilujete si samostatný zámek na hlavě, který umožňuje fotografům snadno a přesně zachytit úžasné panoramatické snímky díky 360 ° indexu.

Kulová hlava montuje na vrcholu rychloupínací desku typu Arca s 1/4 ""-20 kamerovým šroubem. Budete tak nadšeni vyváženým vybavením při použití zoom objektivů.

Manfrotto Element Big je dodáván ve čtyřech barvách (černá, červená, modrá a šedá), ve své vlastní polstrované tašce pro snadné skladování a přepravu.

Popis:

  • materiál: hliník
  • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 164 cm
  • max. výška: 140 cm
  • min. pracovní výška: 41 cm
  • složený stav: 42 cm
  • 5 sekce noh: 13, 16, 19, 22, 25 mm
  • nastavení sklonu noh (úhel): 21.5°, 54.5°,83°
  • max. zatížení: 8 kg
  • hmotnost: 1.6 kg
  • součástí balení je transportní obal, 3x kovová špice a rychloupínací destička