ÚVOD>Stativy>Doplňky: destičky, špice, redukce...>Manfrotto MOVE Quick release system
Manfrotto MOVE Quick release system

Manfrotto MOVE Quick release system

Výška
3,8 cm
Hmotnost
0,22 kg
Nosnost
20 kg
Materiál
Hliník
Naše cena s DPH
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
2 590,- Kč

MOVE je první rychloupínací systém, který pomáhá zvýšit vaše tempo na natáčení a usnadňuje změny zařízení. Je navržen tak, aby zkrátil prostoje při změnách upevnění mezi stativy, slidery, stabilizátory a další.

Jádrem tohoto revolučního systému je plochá základna a deska, která vytváří univerzální propojení. Základna má průměr 60mm a standardní závit 3/8´´ pro propojení s slidery, stativy, monopody a dalšími.

Destička je vybavena standardními závity 3/8´´ a 1/4´´ (samec), které umožňují snadné připevnění velkého množství produktů. Je také vybavena pinem proti rotaci pro bezpečnou práci se všemi konfiguracemi.

Přidáním základny na různá zařízení (stativ, slider, monopod,…) docílíte jednoduché změny umístění kamery během několika vteřin bez nutnosti přerušení záběru a složitého montování. MOVE je vyroben z eloxovaného, opracovaného hliníku, takže je dostatečně pevný, aby se vyrovnal s působivou nosností až 20 kg. Se svým tenkým designem a hmotností 220 g / 0,49 lb je také nejlehčím rychloupínacím systémem na trhu. Nový systém X LOCK společnosti Manfrotto zvyšuje tuhost celé sady v místě montáže prostřednictvím intuitivního otočného uzamykacího mechanismu