ÚVOD>Stativy>Stativy>Manfrotto Nitrotech 608 + 645 Fast Twin
Manfrotto Nitrotech 608 + 645 Fast Twin

Manfrotto Nitrotech 608 + 645 Fast Twin

Typ stativu
Videostativ
Počet sekcí nohou
3
Barva
černá
Výška složeného stativu
86 cm
Minimální pracovní výška
169 cm
Pracovní výška
169 cm
Hmotnost
5,77 kg
Maximální zatížení
8 kg
Rychloupínací destička
504PLONGR-1 (v ceně)
Materiál stativu
Hliník
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
25 490,- Kč

Video systém zahrnuje video hlavu Manfrotto NITROTECH 608 Fluid Video Head a 645 Fast Twin Tripod vyrobeny z hliníku.

Fluidní video hlava NITROTECH 608 je vybavena nejmodernější technologií založenou na pístovém mechanismu dusíku, který disponuje systémem protizávaží umožňující přesné ovládání kamery a příslušenství s váhou až do 8 kg. Variabilní funkce fluidity otáčení a naklápění umožňuje plynulý pohyb bez chvění. Je také vybaven konektorem 3/8 ”Easy Link s anti-rotační funkcí, umožní tak připojení externího monitoru nebo jiného příslušenství. Mechanismus bočního blokování posuvné desky se postará o bezpečné, rychlé a snadné připevnění kamery. Hlava NITROTECH 608 má plochý držák základny se standardním závitem 3/8 ”, který je vysoce univerzální pro různé kombinace podpor (tripod, slider a další).

645 FTT Fast Twin Alu Tripod je vybaven dvojitou nohou a technologií páky Ultra L-Lock vhodnou i pro tu nejnáročnější podporu. Stativ je vybaven polokoulí 2 v 1: standardní 100mm miska spolu s adaptérem na 75mm umožňující širší rozsah použití video hlav. Je také vybaven středovým uzamykáním. 3-úhlé selektory vám poskytnou ještě větší rozsah. Tato řada byla vyvinuta s primárním cílem usnadnit a urychlit natáčení videa. Synchronizované uzavírací mechanismy mezi horním a dolním zámkem umožňují videokamerám ovládat celou nohu jediným zámkem. Díky tomu zvládnete svou práci v rekordním čase. Tento stativ poskytuje maximální univerzálnost, podporuje použití širokého výběru hlav a postará se o maximální tuhost. Přesto všechno je extrémně lehký.

Navíc je plně kompatibilní s teleskopickými ground a middle spreader 2 v 1 (prodávají se jako samostatné příslušenství), které jsou navíc vybaveny mechanismem výběru 3 úhlů pro snadné nastavení. Tripod je vybaven špičatými nožičkami s gumovými převisy pro pevné uchopení a přizpůsobivost každému terénu.