ÚVOD>Stativy>Hlavy stativů>Video hlavy>Manfrotto Nitrotech 608 Fluidní videohlava
Manfrotto Nitrotech 608 Fluidní videohlava

Manfrotto Nitrotech 608 Fluidní videohlava

Výška
15 cm
Hmotnost
2,22 kg
Nosnost
8 kg
Přední náklon
+70° / +90°
Panoramatické otáčení
360°
Materiál
Hliník
Rychloupínací destička
504PLONGR-1 (v ceně)
Produkt
Stativová hlava
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
11 990,- Kč

Fluidní video hlava NITROTECH 608 je vybavena kontinuálním systémem protizávaží, který poskytuje přesnou kontrolu kamery a příslušenství až do 8 kg při středu těžiště 55 mm. Bez ohledu na váhu zařízení, které používáte, budete mít konstantní kontrolu, a to i navzdory zvoleným stupňům sklonu. Ovládání kamery bude mnohem snazší a bez námahy!

Variabilní systém je poháněn zcela novou fluidní technologií, která svým vzorcem nastavuje novou úroveň výkonu v řadě Manfrotto a zvyšuje hladký a plynulý pohyb bez otřesů a pootáčení.

Hlava je také vybavena konektorem 3/8 ”Easy Linkem vybaveným anti-rotačními systémy jak pro uložení ramen Manfrotto vybavených anti-rotačním systémem, tak i ramen vybavených lokalizačními kolíky ARRI. Tak aby bylo možné bezpečně nainstalovat externí monitor nebo jiné příslušenství. Mechanismus bočního blokování připevnění posuvné desky umožňuje bezpečné, rychlé a snadné připevnění kamery. Hlava NITROTECH má plochý držák základny se standardním závitem 3/8 ”, který je vysoce univerzální pro různé kombinace podpor (stativ, slider, výložník nebo jeřáb).