Miggo SPLAT 3N1 modrý

Miggo SPLAT 3N1 modrý

Naše cena s DPH
Obvykle 2 dny
490,- Kč

Popis produktu

Miggo Splat 3N1 je revoluční stojánek / stativ pro váš kompaktní fotoaparát, smartphone nebo akční kameru do celkové hmotnosti 500 gramů. Pomocí tohoto stojanu můžete bez obav umístit svůj fotoaparát na jakýkoliv povrch, do jakékoliv výšky a na jakýkoliv objekt. Stojánek je složen z pěti chapadel, která jsou vysoce flexibilní a jedné plochy pro upevnění přístroje. Celý povrch je potažen příjemným omyvatelným silikonem.Vyfoťte s jeho pomocí dokonalé venkovní i vnitřní záběry. Splat 3N1 se rychle skládá a rozkládá a díky vysoké kompaktnosti se vejde do každé tašky. Prostě  dokonalý společník na cestě za zážitky.

Jeden stativ pro všechny vaše fotoaparáty

Revoluční stojánek je vhodný pro smartphony, kompaktní fotoaparáty i akční kamery. Navíc jeho kompatibilitu ještě více rozšiřují výměnné držáky pro různé druhy uchycení.Snadné uložení do každé tašky

Splat je kompaktní. A hodně! Tento všestranný flexibilní stativ snadno složíte, jak zrovna potřebujete. Proto jej snadno uložíte do jakékoliv tašky, foto brašny i kapsy.

Výměnné držáky rovnou v balení


Všechny 3 různé držáky jsou snadno použitelné a rychle se nastavují. Získáváte tak rozčířenou kompatibilitu na smartphone, kompaktní fotoaparát i akční kameru. Kombinace všech tří držáků a 5 odolných a modulárních nožiček usnadňuje připojení jakéhokoliv přístroje. Standardní ¼ 20" šroub je vhodný pro všechny fotoaparáty.Konstrukce stojánku je vyrobena z odolného kovového plechu, který je pokryt příjemným modrým silikonem. Proto je stojánek mimořádně ohebný, ale zároveň pevný a spolehlivý.

Specifikace:

  • Materiál: silikon, flexibilní plíšek, plast, plech
  • Maximální nosnost: 500 g
  • Průměr: 20 cm
  • Maximální výška: 7 cm
  • Rozměry: 17 x 18 cm
  • Hmotnost: 75 g
  • Barva: modrá