ÚVOD>Brašny, Batohy>Batohy>National Geographic Camera Backpack Medium 5168
National Geographic Camera Backpack Medium 5168

National Geographic Camera Backpack Medium 5168

Vnější rozměry
30,5 x 16 x 42,5 cm
Vnitřní rozměry
28 x 12 x 39 cm
Vnitřní objem (litry)
15
Hmotnost
0,58 kg
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
1 450,- Kč

Batoh National Geographic je ideálním řešením pro pohodlné nošení a nabízí praktický design. Je ultra lehký a perfektní pro jakoukoli příležitost, od objevování a cestování až po každodenní život nebo fotografické výlety.

Batoh má nastavitelné pěnové přepážky, díky kterým si jej můžete přizpůsobit velikosti své techniky a zajišťují, že bude technika vždy chráněná a v bezpečí. Tato část batohu je přístupná pouze zezadu, což zajišťuje další bezpečnost. Zadní přístup k foto výbavě umožňuje batoh položit a snadno vidět veškeré vybavení na jednom místě. K dispozici je také integrovaná kapsa na notebook, což vám poskytuje ještě více flexibility.

Díky samostatné horní kapse určené pro osobní věci můžete s batohem National Geographic přenášet více než jen fotografické vybavení. Nastavitelné popruhy a rukojeť na horní části batohu vám umožní rychle a snadno vzít batoh na vaše další dobrodružství!

Batoh je ideální pro digitální zrcadlovky a bezzrcadlovky s 3-4 dodatečnými objektivy. Můžete v něm také uložit svůj dron, ovladač, nabíječku a příslušenství. Na bočních stranách batohu jsou pružné kapsy, kam si můžete dát vodu nebo malý stativ.