ÚVOD>Dalekohledy, dálkoměry>Dalekohledy>Nikon Aculon T02 10x21 černý, Poškozený obal
Nikon Aculon T02 10x21 černý, Poškozený obal

Nikon Aculon T02 10x21 černý, Poškozený obal

Modelová řada
Nikon Aculon T02
Typ hranolu
Porro
Zvětšení (násobek)
10
Průměr objektivu
21 mm
Úhel zorného pole reálný (°)
Šířka zorného pole ve vzdálenosti 1 km
87 m
Relativní světelnost (koeficient stmívání)
4,4
Průměr výstupní pupily
2,1 mm
Předsunutí výstupní pupily okulárů
8,3 mm
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost
3,0 m
Délka
87 mm
Šířka
104 mm
Hmotnost
195 g
Vodotěsné provedení
Ne
Nastavení osové vzdálenosti okulárů
56-72 mm
Obsah balení
Krytky dalekohledu, pouzdro, popruh.
Distribuce
CZ
Barva
černá
Doporučená cena s DPH
1 790,- Kč
Naše cena s DPH
Skladem
1 540,- Kč

V přepravě se poškodil obal:

Proto dalekohled nabízíme se slevou. Dalekohled je jinak naprosto v pořádku, nevybalený, nepoškozený, s plnou zárukou 10 let.

Dalekohled ACULON T02 Vám umožní stylově sledovat více objektů při vašich cestách.

Tyto dalekohledy jsou tak lehké a kompaktní, že je můžete vzít na libovolné místo, a otevírají pro vás zcela nový svět jemných detailů – od pozorování přírody a sportovních akcí až po sledování vašich oblíbených interpretů na koncertech a v divadlech.

Elegantně navržené dalekohledy jsou k dispozici v různých moderních barvách a jejich vysoce kvalitní optika Nikon s vícenásobnými antireflexními vrstvami nabízí jasný a brilantní obraz. Bez ohledu na to, jestli provozujete pěší turistiku v horách, objevujete nové město nebo trávíte víkend na festivalu, se stanou vašimi trvalými společníky. A při hmotnosti pouhých 195 g si sotva všimnete, že je máte u sebe.

S dalekohledy ACULON T02 získáte ostrý obraz všech pozorovaných objektů.

LEHKÉ, KOMPAKTNÍ A STYLOVÉ PROVEDENÍ

Dalekohledy ACULON T02 mohou být vašimi stálými společníky při libovolném dobrodružství. Ať již jste na vaší životní cestě, nebo se pouze večer procházíte venku, nechcete nosit nic těžkého. Tyto dalekohledy váží pouze 195 g, takže je snadno můžete mít stále u sebe. Už žádné zmeškané akce při sportovních událostech a představeních. Ať se nacházíte kdekoli, vždy získáte pohled jako z první řady. Dalekohledy jsou navíc dodávány ve čtyřech jasných a moderních barvách – červené, modré, bílé u modelu 8×21 a černé u modelu 10×21 – pro stylová pozorování.

JASNÝ A BRILANTNÍ OBRAZ

Spatříte vše důležité a s vyšší ostrostí. Dalekohledy ACULON T02 mají optiku s čočkami opatřenými vícenásobnými antireflexními vrstvami, která zvyšuje propustnost světla a poskytuje brilantní a jasný obraz. Tyto dalekohledy mají sice kompaktní rozměry, ale obsahují osvědčené technologie Nikon, takže si s nimi užijete mnohem více pozorování, než byste čekali.

KOMFORTNÍ A SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Pokud se ocitnete ve víru dění, nebudete chtít nic zmeškat. Díky těmto dalekohledům je jednoduché se s využitím snadno ovladatelného zaostřovacího kroužku rychle zaměřit na jiný objekt. Nechte se unést výkonností dalekohledů, akcí nebo kvalitou obrazu při sledování pro vás zajímavých detailů.

Detailní sledování koncertů nebo sportovních utkání po dlouhé hodiny znamená, že potřebujete vysoký pozorovací komfort. Díky otočným a posuvným očnicím je snadné vybrat ideální pozici očí – ať již pozorujete bez brýlí, nebo s nimi. Rychle upravte polohu očnic podle vlastních představ a pak se již můžete uvolnit a užívat si dění před vámi.

Vysvětlivky

  • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
  • Dalekohled je vybaven záručním listem, záruční doba je 10 let
  • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.NIKON.cz.