Nikon Prostaff 1000

Nikon Prostaff 1000

Vhodný pro
Myslivost
Priorita cíle
Přepínatelná přední i zadní
Rozsah měření od:
5 m
Rozsah měření do:
910 m
Stabilizace
NE
Indikace vzdálenosti (krokově)
1,0 m (do 100 m) 2,0 (nad 100 m)
Zvětšení (násobek)
6x
Účinný průměr objektivu
20 mm
Reálný zorný úhel (˚)
6,0˚
Průměr výstupní pupily
3,3 mm
Předsunutí výstupní pupily
16,7 mm
Rozměry
91 x 73 x 37 mm
Hmotnost
130 g
Obsah balení
Baterie, pouzdro, poutko, český návod
Distribuce
CZ
Modelová řada
Nikon Dálkoměr
Naše cena s DPH
Skladem
4 390,- Kč

Srovnávací tabulka dálkoměrů Nikon

Dálkoměr pokrývá rozsah vzdáleností 5–910 m, je kompaktní, lehký a nabízí systém přepínání priority objektů, který poskytuje dva všestranné režimy měření. Režim priority prvního objektu informuje o vzdálenosti k nejbližšímu objektu ze skupiny objektů a režim priority vzdáleného objektu zobrazuje vzdálenost k nejvzdálenějšímu objektu. Při stisknutí tlačítka se ihned zobrazí vzdálenosti v krocích po jednom metru. Ještě více možností nabízí jednorázové měření nebo trvalé měření v délce až osmi sekund, zatímco vysoce kvalitní 6× zvětšující monokulár s vícenásobnými antireflexními vrstvami zaručuje jasný a brilantní obraz.

VELKÝ ROZSAH A VŠESTRANNÁ MĚŘENÍ

Rozsah měření 5–910 m pohodlně pokryje všechny vaše potřeby na měření vzdálenosti. PROSTAFF 1000 vám rychle pomůže identifikovat váš cíl díky všestrannému systému přepínání priority objektů. Pokud se musíte potýkat s překrývajícími se objekty, můžete si vybrat mezi režimem priority prvního objektu pro zobrazení vzdálenosti k nejbližšímu objektu a režimem priority vzdáleného objektu, který poskytuje vzdálenost k nejvzdálenějšímu objektu. Měření se rychle zobrazují na přehledném displeji, v krocích po 1 m. Pokud jednorázové měření selže, opakuje se automaticky po dobu až čtyř sekund, dokud není dosaženo úspěchu. Podržení tlačítka ve stisknuté poloze umožňuje trvalé měření po dobu až osmi sekund, takže můžete zkoumat prostředí a získat rychlá a snadná měření více objektů.

JASNÝ OBRAZ A VYSOKÝ POZOROVACÍ KOMFORT

Vysoce kvalitní 6× zvětšující monokulár je opatřen vícenásobnými antireflexními vrstvami na čočkách a hranolech pro jasný a brilantní obraz, který vám pomůže snáze rozpoznat váš cíl. Velké předsunutí výstupní pupily 16,7 mm umožňuje pohodlné pozorování i při použití brýlí. Dioptrická korekce umožňuje jemně přizpůsobit obraz vašemu vidění.

ODOLNÝ PŘÍSTROJ VE VAŠÍ KAPSE

Kompaktní a lehká konstrukce vkládá do dlaně vaší ruky velký měřicí rozsah – a lze ji snadno uložit v kapse, zatímco se soustředíte na váš cíl. PROSTAFF 1000 je robustní, nabízí odolnost proti dešti ekvivalentní JIS/IEC třídy 4 (IPX4) a je určen pro provozní teploty v rozmezí −10 ˚C až +50 ˚C. Dálkoměr je odolný a spolehlivý, takže s ním můžete počítat bez ohledu na to, kde se bude vyskytovat váš cíl.

Specifi kace:

 • Rozsah měření 5–910 m
 • Zvětšení 6x
 • Účinný průměr objektivu 20 mm
 • Reálný zorný úhel 6°
 • Průměr výstupní pupily 3,3 mm
 • Předsunutí výstupní pupily okuláru 16,7 mm
 • Indikace vzdáleností (krok) Aktuální vzdálenost: 1 m/yd (do 100 m) / 2m (nad 100 m)
 • Napájení 1× baterie CR2
 • Rozměry 91 × 73 × 37 mm
 • Hmotnost (bez baterie) 130 g

 • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
 • Dálkoměr je vybaven záručním listem a českým návodem.
 • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.NIKON.cz.