Olympus STF-8 Macro

Olympus STF-8 Macro

Naše cena s DPH
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
13 890,- Kč

Blesk ideální do jakéhokoli prostředí od deštného pralesa po poušť, protože jeho konstrukce odolává prachu, stříkající vodě a mrazu do -10 °C. Tento kompaktní makro blesk umožňuje používat univerzální a kreativní nastavení.

BLESK OLYMPUS STF-8 Macro je ideální do jakéhokoli prostředí od deštného pralesa po poušť, protože jeho konstrukce odolává prachu, stříkající vodě a mrazu do -10 °C.

Tento kompaktní makro blesk umožňuje používat univerzální a kreativní nastavení nasvícení díky možnosti nastavení výkonu jednotlivých zábleskových hlav. Při použití obou zábleskových hlav Twin blesku je GN rovno 8,5 a při použití jedné hlavy je GN rovno 6.

Kromě režimu automatické synchronizace TTL k přesné kontrole můžete blesk nastavovat v přírůstcích 1/3 kroku na fotoaparátu v manuálním režimu a v přírůstcích 1 kroku pomocí číselníku na blesku.

Hlavní blesk lze také použít jako hlavní jednotku k ovládání několika dalších blesků. Směrné číslo při ISO 100 - Jeden blesk (GN 6.0) / Dva blesky (GN 8.5)STF-8 podporuje fotografování s bleskem v kombinaci s fotoaparáty disponujícími režimy AF bracketing a skládaného makra. Tato funkce je velmi užitečná při fotografování květin, hmyzu a pořizování komerčních snímků ve studiu.

Dodávaný adaptérový kroužek je kompatibilní s objektivy M.ZUIKO DIGITAL ED 30mm 1:3,5 Macro, M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2,8 Macro a M.ZUIKO DIGITAL ED 12 - 40mm 1:2,8 PRO.

Parametry

  • Nabíjecí doba: 4s
  • Funkce TTL: TTL-AUTO, MANUAL, RC
  • Směrné číslo: 6/8,5