Pentax AF-201FG

Pentax AF-201FG

Typ produktu
Blesk
Blesk pro
Pentax
Směrné číslo
20 (ISO 100)
Vysvícení obrazového pole
28 mm (24 mm s rozptylkou) mm
Připravenost k dalšímu snímku
-- s
Napájení
2x AA baterie
Rozměry
65 x 72,5 x 31 mm
Hmotnost bez baterií
141 g
Distribuce
CZ
Naše cena s DPH
Zboží je obvykle na centrálním skladu, dodací doba cca 1 týden
4 590,- Kč

Kompatibilita:

  • všechny aktuální zrcadlovky Pentax (P-TTL)
  • Ricoh GR III, GR IIIx a novější (pozor starší modely kompatibilní nejsou)

Automatická záblesková jednotka AF201FG je navržena pro použití s ​​digitálními fotoaparáty s výměnnými objektivy PENTAX. Tato kompaktní přenosná jednotka má maximální směrné číslo 20 při ISO 100 / m a vyznačuje se prachotěsnou konstrukcí odolnou proti povětrnostním vlivům, která zajišťuje spolehlivý provoz i za drsných venkovních podmínek, včetně deště a mlhy.

Kompaktní tělo se spolehlivým prachotěsným designem odolným proti povětrnostním vlivům pro venkovní fotografování

Tato automatická záblesková jednotka má kompaktní a vyvážené tělo, které je ideální pro použití s ​​digitálními zrcadlovkami řady PENTAX K a menšími, lehčími vyměnitelnými modely objektivů řady Q. Díky 18 těsněním použitým v klíčových částech těla, včetně sáněk, se vyznačuje vysoce spolehlivou konstrukcí odolnou proti prachu a povětrnostním vlivům. Ve spojení s prachotěsným tělem a objektivem odolným proti povětrnostním vlivům zajišťuje spolehlivý výkon i v drsných venkovních podmínkách, jako je déšť a prach.

Funkce záblesk odrazem až do úhlu sklonu 135 stupňů

Hlava blesku může být nastavena vertikálně do 10 různých úhlů (-10, 0, 30, 45, 60, 75, 90, 105, 120 a 135 stupňů) pro režim záblesku odrazem. Odražením blesku od stropu nebo stěny během fotografování v interiéru může uživatel změkčit stín objektu a vytvořit tak přirozenější a realističtější portrét.

Zjednodušená operace vytáčeného přístupu

Tato jednotka blesku je vybavena zjednodušeným operačním systémem, který umožňuje uživateli okamžitě zahájit fotografování s bleskem otočením voliče režimů vybíjení, který funguje jako vypínač ON / OFF. Kromě polohy VYPNUTO nabízí tento volič výběr ze čtyř režimů výboje: P-TTL automatický blesk se synchronizací přední clony a P-TTL automatický blesk se synchronizací zadní clony, přičemž v obou případech je předběžná emise blesku světelný senzor fotoaparátu k přesné kontrole úrovně hlavního výboje pro správnou expozici; a manuální blesk s plným výbojem a manuální blesk s výbojem 1/4 úrovně.

Další funkce

Vestavěný širokoúhlý panel, který se vysune a zakryje zorný úhel 20 mm (ve formátu 35 mm)

  • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
  • Blesk je vybaven záručním listem, českým návodem .
  • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.PENTAX.cz.