ÚVOD>Stativy>Hlavy stativů>Kulové hlavy>Sirui G-20KX Kulová hlava Arca
Sirui G-20KX Kulová hlava Arca

Sirui G-20KX Kulová hlava Arca

Výška
9,8 cm
Hmotnost
0,36 kg
Nosnost
20 kg
Panoramatické otáčení
360°
Materiál
Hliník
Rychloupínací destička
TY-50X (v ceně)
Způsob upevnění na stativ
3/8" závit
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
2 090,- Kč

Kulová hlava Sirui G-20KX má velmi hladký a přesný mechanismus a je ideální pro každodenní použití. Základna se může otáčet o 360°, čímž získáte perfektní panoramatické záběry. Bezpečnostní zámek zabraňuje náhodnému sklouznutí rychloupínací destičky. Upínací mechanismus je kompatibilní se systémem Arca-Swiss a umožňuje použití různých destiček. Frikci (nastavení mobility hlavy) lze průběžně přizpůsobovat.

Samostatné ovládací knoflíky pro nastavení panoramatického otáčení, uzamykání a ovládání frikce poskytují maximální kontrolu a flexibilitu.

Kulová hlava Sirui G-20KX je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny 7075-T6 a 6067-T6 pro dlouhou životnost a maximální pevnost. Každá součástka kulových hlav Sirui je vyráběna technologií CAM (Computer Aided Manufacturing) - špičková a precizní technika výroby.

Tato kulová hlava je navržena a vyrobena podle nejvyšších standardů. Tolerance mezi koulí a ložiskem u této hlavy je max. 0,01 mm. Tato nekompromisní přesnost zaručuje vynikající výkon a hladký provoz pro jakýkoli typ digitálních full-frame zrcadlovek a středoformátových fotoaparátů.

Systém zamykání využívá dvojité zámky navržené společností Sirui, které zajišťují vynikající výkon a spolehlivost zamykání. Většina ostatních kulových hlav používá pouze jednotný systém, který je méně účinný.

Jedinečný uzamykací mechanismus Sirui zajišťuje bezkonkurenční maximální zatížení hlavy až 20kg.

2 vodováhy, které jsou umístěné na okraji základny pro rychloupínací destičku, umožňují rychlé horizontální a vertikální vyrovnání.